نصرتی: درباره نفت از من سوال هایی می شود که خجالت می کشم به آنها پاسخ دهم - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نصرتی: درباره نفت از من سوال هایی می شود که خجالت می کشم به آنها پاسخ دهم - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1552286 سرویس: ورزشی
نصرتی: درباره نفت از من سوال هایی می شود که خجالت می کشم به آنها پاسخ دهم - Tasnim
,نصرتی, درباره, نفت,[categoriy]

آکاایران: نصرتی: درباره نفت از من سوال هایی می شود که خجالت می کشم به آنها پاسخ دهم

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: در این مدت حضورم در نفت چیزهایی دیدیم که در ۲۰ سال گذشته ندیده بودم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد نصرتی بعد از پایان دیدار پرسپولیس و نفت تهران در جام حذفی در خصوص مشکلات باشگاه نفت، گفت: در این مدت چیزهایی به چشم دیدم که در این 20 سال حضورم در فوتبال ندیده بودم و بابت این موضوع سوال‌هایی از من می‌شود که خجالت می‌کشم در مورد آنها حرف بزنم.

به گزارش آکاایران: وی در خصوص بازی گفت: تبریک می‌گویم به پرسپولیس عملکرد خیلی خوب در این بازی داشت. بازی پر برخورد بود و ما هم 2، 3 تا مصدوم داشتیم. در کل پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را کسب کرد و از آنها بهره‌ برد.

نصرتی درباره اینکه تاکتیک نفت بیشتر وقت‌کشی بود و بازیکنان سعی می‌کردند که بتوانند از حریف پنالتی بگیرند، خاطرنشان کرد: بازیکنان مسئولیت‌شان این است که بازی کنند و در مورد مسائل دیگر باید از مربی سوال شود.

بازیکن تیم نفت در خصوص این که چقدر امید دارید مشکلات مدیریت در باشگاه حل شود، خاطر نشان کرد: امیدواریم و ان‌شاءالله این مشکلات ختم به خیر شود. انسان با امید زنده است.

وی در خصوص علت بازی نکردنش گفت: در مورد این موضوع از درخشان سوال کنید.

انتهای پیام/

.

منبع :

نصرتی: درباره نفت از من سوال هایی می شود که خجالت می کشم به آنها پاسخ دهم - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات