ریاض نقشه راهی برای روابط عادی با اسرائیل دارد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ریاض نقشه راهی برای روابط عادی با اسرائیل دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ریاض نقشه راهی برای روابط عادی با اسرائیل دارد
,خبرگزاری، تقریب، خبر، مقاله، مصاحبه، گزارش تصویری، نگارخانه، ادیان، مذاهب، فرهنگ، سیاست، جامعه، نگاشته ها، با خبرنگاران,عادل,الجبیر,[categoriy]

آکاایران: ریاض نقشه راهی برای روابط عادی با اسرائیل دارد

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی در مصاحبه با شبکه فرانس 24 گفت: عربستان سعودی و اسرائیل هیچ گونه روابط رسمی ندارند.
 
این اظهارات بر خلاف سخنان مقام های ارشد اسرائیلی است که بارها اعلام کرده اند تل آویو تماس های مخفیانه ای با کشورهای عربی دارد.
 
به گزارش آکاایران: وزیر خارجه عربستان افزود: ریاض یک نقشه راه موسوم به طرح ابتکاری عربی برای برقراری روابط عادی با تل آویو دارد.
 
وی در عین حال داشتن هرگونه رابطه رسمی با اسرائیل را رد کرده است. وزیر خارجه سعودی این مساله را نیز رد کرده است که عربستان سعودی به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فشار وارد کرده است تا یا طرح واشنگتن برای حل و فصل بحران خاورمیانه را بپذیرد یا استعفا کند.
 
 
.

منبع :

ریاض نقشه راهی برای روابط عادی با اسرائیل دارد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تقریب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات