.

ادامه تظاهرات ها در فلسطین برای پنجمین روز/به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مسلمانان اندونزی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ادامه تظاهرات ها در فلسطین برای پنجمین روز/به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مسلمانان اندونزی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ادامه تظاهرات ها در فلسطین برای پنجمین روز/به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مسلمانان اندونزی
,خبرگزاری، تقریب، خبر، مقاله، مصاحبه، گزارش تصویری، نگارخانه، ادیان، مذاهب، فرهنگ، سیاست، جامعه، نگاشته ها، با خبرنگاران,تظاهرات,فلسطین,[categoriy]

آکاایران: ادامه تظاهرات ها در فلسطین برای پنجمین روز/به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مسلمانان اندونزی

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، درگیری‌هایی نیز میان شهروندان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی در ورودی اردوگاه «العروب» در شمال الخلیل رخ داد؛ صهیونیست‌ها برای متفرق کردن فلسطینی‌ها از بمب صوتی و گاز اشک‌آور استفاده کردند و تعدادی از فلسطینی‌ها دچار حالت خفگی ناشی از استنشاق گاز شدند.

درگیری‌های دیگری نیز در «البیره» رخ داد؛ 4 جوان فلسطینی با گلوله پلاستیکی مجروح شدند که یکی از آنها «ناصر الشیوخی» عکاس خبرگزاری «آسوشیتدپرس» بود؛ وی از ناحیه سر زخمی شد.

به گزارش آکاایران: مردم در رام‌الله و طولکرم نیز اقدام به آتش زدن لاستیک‌ کردند و با صهیونیست‌ها درگیر شدند؛ فلسطینی‌ها در گذرگاه بیت‌حانون واقع در شمال نوار غزه نیز با صهیونیست‌ها درگیر شدند که طی آن 3 جوان فلسطینی زخمی شدند؛ دیگر مناطق مرزی غزه با فلسطین اشغالی نیز شاهد درگیری بود و نظامیان صهیونیست برای متفرق کردند جوانان فلسطینی از گلوله جنگی استفاده کردند.

تظاهرات‌ها در اعتراض به شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از پنجشنبه هفته گذشته (16آذر) آغاز شده و بنا به اعلام وزارت بهداشت فلسطین تا کنون 4 شهید و بیش از 1000 زخمی داشته است.

خبر دیگر اینکه، مسلمانان اندونزی امروز دوشنبه در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی مقابل سفارت آمریکا در این کشور عکس‌های ترامپ و پرچم‌های اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند.

بسیاری از معترضان با در دست داشتن پرچم فلسطین و بنرهایی که از انتفاضه و یا قیام علیه رژیم صهیونیستی حمایت می‌کرد، شعارهای ضد یهود سر می‌دادند.

 مسلمانان اندونزی، روز گذشته نیز در تظاهراتی اعتراض خود را به این تصمیم بیان کرده بودند.
 
.

منبع :

ادامه تظاهرات ها در فلسطین برای پنجمین روز/به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مسلمانان اندونزی گردآوری توسط بخش خبرگزاری تقریب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات