آمریکا حق تروریست خواندن مجاهدان را ندارد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آمریکا حق تروریست خواندن مجاهدان را ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آمریکا حق تروریست خواندن مجاهدان را ندارد
,خبرگزاری، تقریب، خبر، مقاله، مصاحبه، گزارش تصویری، نگارخانه، ادیان، مذاهب، فرهنگ، سیاست، جامعه، نگاشته ها، با خبرنگاران,آمریکا,حق,[categoriy]

آکاایران: آمریکا حق تروریست خواندن مجاهدان را ندارد

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، تجمع علمای مسلمان لبنان در پیامی از اقدام آمریکا در گنجاندن نام مجاهدان در لیست تروریستی به شدت انتقاد کرد و نوشت: متاسفانه آمریکا کاملا به سمت رژیم پرورش یافته خود یعنی رژیم صهیونیستی گرایش دارد و بر این اساس مجاهدان مقاومت که در حال تلاش برای آزادی کشورشان از لوث اشغالگران صهیونیستی هستند را تروریست خوانده و آنان را تحت پیگرد قرار می هد.
 
این تجمع افزود: آمریکا از زمان تاسیس تاکنون در کنار قدرت های ظالم و در برابر اراده ملت های مستضعف قرار گرفته است.
 
به گزارش آکاایران: علمای شیعه و سنی لبنان تصریح کردند: اگر قرار باشد لیست واقعی از تروریست ها را درج کنیم مطمئنا آمریکا در صدر لیست کشورهای حامی تروریسم قرار می گیرد چرا که حامی همه جنایت های رژیم صهیونیستی و عامل تخریب عراق و کشته شدن صدها هزار تن از مردم این کشور به شمار می آید.
 
آنان اظهار داشتند: آمریکا گروه های تروریستی تکفیری را با تاسیس القاعده آغاز کرد و سپس نوبت جبهه النصره و داعش شد. این کشور هزاران تن از مردم افغانستان را به قتل رسانده و چنین دولتی حق ندارد مجاهدان قهرمان را تروریست بخواند.
 
تجمع علمای مسلمان لبنان همچنین درج نام رمضان عبدالله شلح و شیخ عبدالعزیز عوده را در لیست سیاه و تروریستی تحت تعقیب کشور شرور یعنی آمریکا را مدال شرفی برای آنان توصیف کرد.
 
این تجمع همه گروه های مقاومت فلسطین را به وحدت برای حفظ پرچم مقاومت فراخواند و از سکوت و توطئه جهان عرب در قبال این اقدامات آمریکا که با هدف فشار علیه مقاومت فلسطین و خلع سلاح مقاومت صورت می گیرد، به شدت انتقاد کرد.
 
.

منبع :

آمریکا حق تروریست خواندن مجاهدان را ندارد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تقریب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات