.

قتل پدر زن و مادر زن به دلیل اختلافات خانوادگی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قتل پدر زن و مادر زن به دلیل اختلافات خانوادگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری تابناک از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل فراری حادثه روستای "کردلاغری" شهر یاسوج در عملیات پلیس استان خبر داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خراسان، سردار مهدی انصاری در باره جزئیات حادثه و نحوه دستگیری قاتل افزود: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد یک شنبه، فردی با مراجعه به منزل پدر زن خود در یکی از روستا‌های اطراف یاسوج، به دلیل اختلافات قبلی با شلیک اسلحه کلاشینکف پدر زن و مادر زن خود را به قتل رساند.

انصاری تصریح کرد: همچنین در تیراندازی این فرد، همسر و یکی از بستگان خانواده پدر زن قاتل نیز زخمی و روانه بیمارستان شدند.

وی با اشاره به جزئیات دستگیری این قاتل اظهارکرد: فرد ضارب بعد از ارتکاب قتل از محل متواری شد که با برنامه ریزی و اقدامات تخصصی پلیس، کمتر از ۲۴ ساعت و درحالی که قصد خروج از استان را داشت طی عملیاتی توسط ماموران پلیس آگاهی استان و در خارج از شهر یاسوج شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: از این قاتل فراری یک قبضه کلاشینکف به همراه یک خشاب پر از فشنگ کشف و ضبط شد.

پسندیدم 0
.

منبع :

قتل پدر زن و مادر زن به دلیل اختلافات خانوادگی

قتل پدر زن و مادر زن به دلیل اختلافات خانوادگی گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
تبلیغات