.

قضاوت بحث برانگیز حیدری علیه پرسپولیس/3کارت قرمزداده نشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قضاوت بحث برانگیز حیدری علیه پرسپولیس/3کارت قرمزداده نشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری تابناک از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سعید مظفری زاده کارشناس برجسته داوری، قضاوت پیام حیدری داور همدانی لیگ ایران در دیدار پرسپولیس – سیاه جامگان را دور از نمره قبولی می داند.

به گزارش آکاایران: به گزارش تابناک ورزشی، مظفری زاده درباره داوری این مسابقه که با اعتراض شدید پرسپولیسی ها همراه بود، گفت: بعد از آنکه کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس در هفته گذشته از قضاوت داور متضرر شده بودند، در یک بازی دیگر هم شرایط طوری پیش رفت که مجددا آقای برانکو درباره قضاوت داور صحبت خواهد کرد.

 مظفری زاده در مورد تصمیمات نادرست داور این دیدار افزود: از بزرگترین اشتباهات حیدری می توان به خطای هندی اشاره کرده که عین افشار در نیمه اول خارج از محوطه جریمه توپ را با دست لمس کرد اما داور دستور ادامه بازی را داد که جریمه دروازه بان در این لحظات فاقد تردید اخراج است. حنیف عمران زاده، وحید عسکری و کیوان امرایی بازیکنان بودند که داور می توانست به آنها 2 بار کارت زرد بدهد و اخراج شوند.

 به عقیده مظفری زاده یکی از مهترین اشتباهات حیدری کارت زردی بود که او به کمال کامیابی نیا داد. مظفری زاده می گوید: کامیابی نیا به خاطر اعتراضش جریمه شد اما داور پیش از آن باید خطای بازیکن حریف را اعلام می کرد. کارشناس داوری در مورد سایر اتفاقات این دیدار ادامه داد: داور با بازیکنان بسیار مماشات می کرد و تصمیمات قاطعانه گرفته نمی شد. پیام حیدری یکی از داوران خوب کشور است و توقع بیشتری از او می رود.

پسندیدم 0
.

منبع :

قضاوت بحث برانگیز حیدری علیه پرسپولیس/3کارت قرمزداده نشد

قضاوت بحث برانگیز حیدری علیه پرسپولیس/3کارت قرمزداده نشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
تبلیغات