.

حضور هواپیمای نظامی آمریکایی در زمان حمله پهپادها به پایگاه روسیه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حضور هواپیمای نظامی آمریکایی در زمان حمله پهپادها به پایگاه روسیه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری تابناک از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: وزارت دفاع روسیه از حضور یک هواپیمای نظامی آمریکا در زمان حمله پهپادهای تروریستی به پایگاه های نظامی روسیه در سوریه خبر داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در زمان حمله پهپادهای تروریست ها به پایگاه های روسیه در سوریه یک هواپیمای نیروی هوایی آمریکا در این منطقه در حال گشت زنی بوده است.

وزارت دفاع روسیه گفت که این هواپیما به مدت ۴ ساعت بین پایگاه نظامی حمیمیم و طرطوس در حال گشت زنی بوده است.

وزارت دفاع روسیه در خصوص اظهارات سخنگوی پنتاگون که گفته بود فن آوری های مورد استفاده برای حمله به امکانات نظامی روسیه به راحتی در بازار آزاد در دسترس هستند، ابراز نگرانی کرد و گفت: پرسش این است که منظور آن ها چه نوع فناوری است؟ این بازار آزاد کجا است؟ و سرویس ویژه ای که این اطلاعات را به فروش می رساند کدام است؟

گفتنی است که روز گذشته وزارت دفاع روسیه موفق شد که ۱۳ فروند پهپاد که قصد حمله به پایگاه های روسیه در حمیمیم و طرطوس سوریه را داشتند را متوقف کند.

پسندیدم 0
.

منبع :

حضور هواپیمای نظامی آمریکایی در زمان حمله پهپادها به پایگاه روسیه

حضور هواپیمای نظامی آمریکایی در زمان حمله پهپادها به پایگاه روسیه گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
تبلیغات