جریمه نقدی قابل حل است اما محرومیت پرسپولیس وطارمی قطعی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جریمه نقدی قابل حل است اما محرومیت پرسپولیس وطارمی قطعی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در پی انتشار خبر اختصاصی سایت تابناک ورزشی مبنی بر محرومیت ستاره اول پرسپولیس در آستانه دیدار با الهلال عربستان، برهی منابع فاقد اطلاع کافی اقدام به تکذیب خبر کرده اند و همزمان بعضی گمانه زنی ها هم برای جلب رضایت باشگاه ترکیه ای آغاز شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، اخباری مبنی بر تلاش های مقامات پرسپولیس و فدراسیون فوتبال برای رفع این محرومیت آغاز شده و قرار است جلسه ای اضطراری برای رسیدگی به حکم فیفا برای پرسپولیس و طارمی تشکیل شود. 

نامه محرومیت به دست فدراسیون فوتبال رسیده است و بدلیل تعطیلی فدراسیون در روز جمعه، به باشگاه ابلاغ نشده و ابن کار فردا صبح انجام می شود. 
در همین حین، ‏برخی منابع و کانال های ارتباطی از ایران با باشگاه ریزه اسپور ارتباط برقرار کرده اند تا شرایط رضایت و گذشت ریزه اسپور را بررسی کنند. آنها ادعا می کنند این باشگاه با دریافت مبلغی از شکایت خود صرفنظر خواهد کرد.

اما باید یک نکته مهم حقوقی را مدنظر قرار داد که جریمه مالی ناشی از تخلف پرسپولیس به باشگاه ترکیه ای می رسد که طبق قوانین تا 30 روز باید به حساب شاکی واریز شود و در آن صورت به طور خودکار این بخش از شکایت و حکم خاتمه پیدا می کند اما به نظر می رسد حکم محرومیت طارمی و پرسپولیس، جزایی است که فیفا برای تخلف در نظر گرفته است و با پرداخت مالی حل نخواهد شد.

با اینحال تنها راه لغو یا کاهش این محرومیت سنگین، اقدام از طربق دادگاه عالی ورزش یا همان CAS است که بعد از ارایه لایحه و صرف زمان امکان پذیر خواهد بود. همچنین صدور حکم موقت از سوی دادگاه عالی در این زمینه هم ممکن خواهد بود تا برای دو دیدار با الهلال این محرومیت برای طارمی متوقف شود و بعد از بررسی این حکم جاری شود.

جریمه نقدی قابل حل است اما محرومیت پرسپولیس وطارمی قطعی است
,[categoriy]

آکاایران: جریمه نقدی قابل حل است اما محرومیت پرسپولیس وطارمی قطعی است

خبرهای مرتبط
فیفا طارمی را چهارماه محروم کرد؛ محرومیت پرسپولیس از دوپنجره از نقل وانتقالات
.

منبع :

جریمه نقدی قابل حل است اما محرومیت پرسپولیس وطارمی قطعی است گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات