مدیرعامل پرسپولیس خبراختصاصی تابناک راتاییدکرد:پیش بینی اش رامی کردیم! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدیرعامل پرسپولیس خبراختصاصی تابناک راتاییدکرد:پیش بینی اش رامی کردیم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر محرومیت مهاجم این تیم و محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات واکنش نشان داد. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ در خصوص خبر محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی از فوتبال به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه گفت: چنین نامه ای با این مضمون به دست باشگاه پرسپولیس نرسیده است اما طی تماس هایی که با فدراسیون فوتبال برقرار کردیم خبرهایی در این خصوص به ما داده شد. 

وی افزود: به همین دلیل جلسه ای فوری با مهدی تاج و همکارانش در فدراسیون فوتبال برگزار خواهیم کرد تا از حقوق باشگاه دفاع کنیم. ما پیش بینی چنین شرایطی را می کردیم و به همین دلیل از قبل راهکارهایی در نظر گرفته بودیم و با توجه به اتفاقات رخ داده اقداماتی خواهیم کرد تا باشگاه دچار زیان نشود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان اظهار داشت: ما پیش بینی این شرایط را از قبل کرده بودیم و به همین دلیل راهکارهایی در نظر گرفتیم تا با این شرایط مقابله کنیم و به همین دلیل قطعاً واکنش مناسبی نسبت به این اتفاق خواهیم داشت تا از حقوق باشگاه پرسپولیس و هواداران دفاع کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس خبراختصاصی تابناک راتاییدکرد:پیش بینی اش رامی کردیم!
,[categoriy]

آکاایران: مدیرعامل پرسپولیس خبراختصاصی تابناک راتاییدکرد:پیش بینی اش رامی کردیم!


خبرهای مرتبط
فیفا طارمی را چهارماه محروم کرد؛ محرومیت پرسپولیس از دوپنجره از نقل وانتقالات
.

منبع :

مدیرعامل پرسپولیس خبراختصاصی تابناک راتاییدکرد:پیش بینی اش رامی کردیم! گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات