دایی هم نتوانست ترمز پارس صدرنشین را بکشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دایی هم نتوانست ترمز پارس صدرنشین را بکشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پارس جنوبی با پنالتی دقیقه 1+90 وحید حمدی نژاد تک گل محمدرضا سلیمانی را جبران کرد تا همچنان تنها تیم فاقد شکست لیگ برتر باشد.

به گزارش تابناک ورزشی، در این مسابقه سایپا ابتدا با گل محمدرضا سلیمانی(86) از حریف پیش افتاد اما پنالتی دیرهنگام حمدی نژاد و باز کردن دروازه شاگردان علی دایی، پارس جنوبی را با 17 امتیاز در صدرجدول لیگ نگه داشت. سایپا نیز با این مساوی 11 امتیازی شد و موقتا تا رده پنجم جدول صعود کرد.

سایپا:محمدرضا اخباری، رضا علیاری، روزبه شاه علیدوست، حسین کنعانی زادگان، محمد دانشگر،  آرش رضاوند (80 ایوب کلانتری) ، مهدی ترابی، علی قلی زاده (63- محمد سلیمانی)، رضا اسدی، علی شجاعی و محمد عباس زاده (68-رضا جعفری )
سرمربی: علی دایی

پارس جم:محسن فروزان، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، ابراهیم صالحی، مهدی زبیدی(65-امید سینک )، حسین پورامینی، وحید حمدی نژاد، میثم نقی زاده، احسان تاییدی، مجید علی یاری( 61- علی دشتی )، سیدمحمد فرد
سرمربی: مهدی تارتار
  
شرح گل ها
 
0-1 (سایپا) محمد سلیمانی : روی یک ضد حمله، سایپایی ها از سمت راست به سرعت روی دروازه پارس رفتند و محمد سلیمانی با یک ضربه ی پای راست، توپ را در زاویه مخالف به گوشه ی دروازه ی پارس فرستاد.

1-1(پارس جنوبی)در دقیقه 91 و در وقت های اضافه بازی علی دشتی مهاجم پارس جنوبی در محوطه جریمه سایپا سرنگون شد. وحید حمدی نژاد در دقیقه 96 این توپ را تبدیل به گل کرد.
.

منبع :

دایی هم نتوانست ترمز پارس صدرنشین را بکشد

دایی هم نتوانست ترمز پارس صدرنشین را بکشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات