تکذیب انفجار کپسول گاز مایع در مسافرخانه قم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تکذیب انفجار کپسول گاز مایع در مسافرخانه قم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سخنگوی آتش نشانی قم با انتقاد از انتشار اخبار نادرست مبنی بر علت قطعی حادثه که انفجار کپسول گاز اعلام شده بود گفت: علت حادثه بعد از ایمن شدن منطقه توسط تیم کارشناسان پیشگیری آتش نشانی، علت یابی و اعلام می شود.
حمید کریمی در گفت و گو با تسنیم، در تشریح عملیات ظهر امروز آتش نشانی در پی آتش سوزی در یک واحد اقامتی اظهار داشت: ساعت 12:24 امروز طی تماس شهروندان با آتش نشانی 50 نیروی آتش نشان با 6 دستگاه خودروی عملیاتی و یک دستگاه موتورولانس به محل حادثه اعزام شد.
به گزارش آکاایران: سخنگوی آتش نشانی قم با بیان اینکه عملیات اطفای حریق و آواربرداری این اقامتگاه 5ساعت و 26 دقیقه به طول انجامید افزود: متاسفانه این حادثه 5 فوتی ( 4خانم و یک آقا) و 14 مصدوم داشت.
وی باانتقاد از انتشار اخبار نادرست مبنی بر علت قطعی حادثه که انفجار کپسول گاز اعلام شده بود گفت: اینکه برخی از زبان منگفتند علت حادثه را این دلیل عنوان کردند گله مندیم، علت حادثه بعد از ایمن شدن منطقه توسط تیم کارشناسان پیشگیری آتش نشانی، علت یابی و اعلام می شود.
کریمی با بیان اینکه عدم رعایت نکات ایمنی می تواند عامل حادثه باشد اما باید با کار کارشناسی دقیقا علت مشخص شود عنوان کرد: ما به تمام نهادها و ادارات اعلام کردیم آتش نشانی آماده همکاری برای ایمن سازی است و در این راستا مواری که برای ایمن سازی لازم باشد اعلام می کنیم، متاسفانه تا این زمان هیچ نهادی برای ایمن سازی پیگیری نکرده است.
.

منبع :

تکذیب انفجار کپسول گاز مایع در مسافرخانه قم

تکذیب انفجار کپسول گاز مایع در مسافرخانه قم گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات