رئیسی: باید هزینه نقض برجام را بالا برد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیسی: باید هزینه نقض برجام را بالا برد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تولیت آستان قدس رضوی گفت: دولتمردان ایران اسلامی باید هزینه آمریکا و رئیس جمهور بی ادب و بی اخلاق آن را در نقض برجام بالا ببرند و به عالم نشان دهند اینان به پیمان هایشان پایبندی ندارند.
به گزارش تسنیم، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در ویژه برنامه تعویض پرچم بارگاه رضوی اظهار داشت: امروز هرکس در عالم عدالت خواهی و ظلم ستیزی را پیشه کند، در عمل به امام حسین(ع) لبیک گفته است.
به گزارش آکاایران: تولیت آستان قدس رضوی افزود: یزیدیان زمان، ظالم و پیمان شکن هستند اما سیاست جمهوری اسلامی آن است که نه ظلم کند و نه زیر بار ظلم برود.
رئیسی با اشاره به اینکه ظلم به مردم مسلمان در یمن و میانمار با حمایت نظام سلطه است خاطرنشان کرد: ایران اسلامی پرچم دار ظلم ستیزی است زیرا پیروان امام حسین(ع) نباید در برابر ظلم آرام بنشینند.
وی ادامه داد: دولتمردان ایران اسلامی باید هزینه آمریکا و رئیس جمهور بی ادب و بی اخلاق آن را در نقض برجام بالا ببرند و به عالم نشان دهند اینان به پیمان هایشان پایبندی ندارند.
تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: دولتمردان ما به تبعیت از رهبر انقلاب باید در برابر آمریکایی ها چنان ایستادگی کنند که آنان و همپیمانانش به ندامت و پشیمانی بیفتند.
.

منبع :

رئیسی: باید هزینه نقض برجام را بالا برد

رئیسی: باید هزینه نقض برجام را بالا برد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات