برانکو:هردوگل رابااشتباه خودمان دادیم/به بردن الهلال امیدوارشدم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برانکو:هردوگل رابااشتباه خودمان دادیم/به بردن الهلال امیدوارشدم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: در این بازی حضور بسیار خوب داشتیم و فضا بسیار عالی بود. هم هواداران میزبان و هم هواداران پرسپولیس 90 دقیقه پرشور تیم شان را تشویق کردند و امروز همه چیزهای قشنگ و دلپذیر را شاهد بودیم. پاس زیاد، جنگندگی زیاد، عمق زیاد و بازی هم با کیفیت بود. طبیعی است که ما می خواستیم ببریم. پرسپولیس همیشه برای برد بازی می کند.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما قرار نیست روندمان را تغییر بدهیم و همیشه برای برد بازی می کنیم. پس از هر گل شانس داشتیم که بازهم گل بزنیم، اما به هدف مان نرسیدیم. فوتبال است دیگر. از تیمم که بسیار پخته بازی کرد، راضی هستم. روی هر دو گل سپاهان، روی اشتباه خودمان گل خوردیم و متأسفیم، اما فوتبال همین است. البته عملکردمان در این بازی برای بازی با الهلال به ما امیدواری داد که می توانیم با کیفیت بازی کنیم. فکر می کنم هواداران از بازی ما لذت بردند و هر دو تیم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

برانکو در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه بیرانوند در این بازی اشتباه زیادی داشت، اظهار داشت: اگر در فوتبال اشتباه نباشد نتیجه همیشه صفر - صفر می ماند. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، دو گل زدیم و موقعیت های دیگری نیز به وجود آوردیم. مسلم است سپاهان که در 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده، مربی خوبی دارد و در کنار ما از بیشترین ملی پوش بهره می برد، عملکرد خوبی داشته باشد. ما انتظار داشتیم که بازی سختی را پیش رو داشته باشیم، اما حیف شد که پیروز نشدیم.

وی در خصوص اینکه چرا کمال کامیابی نیا از ابتدا برای پرسپولیس به میدان نرفت، گفت: کمال حق بازی مقابل الهلال را ندارد و به همین دلیل از این بازیکن استفاده نکردیم. ربیع خواه هم امروز در این پست بسیار خوب بازی کرد. او تعویض شد تا برای بازی با الهلال آماده باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد تیم فوتبال سپاهان در این بازی، خاطرنشان کرد: سپاهان تیم خوبی را با بازیکنانی مانند ساسان انصاری، علی کریمی، عزت الله پوقاز و... بسته است. طبیعی است که این تیم به زمان نیاز دارد تا یکدست شود و بازیکنان ایده های مربی را جذب کنند.

وی درباره استانکو، مربی سابق تیم های پرسپولیس و سپاهان که پایش را قطع کرده اند، گفت: من با او صحبت نکرده ام. زمانی که بنده سرمربی تیم ملی بودم ایشان در سپاهان بود. استانکو یکی از بزرگان فوتبال کرواسی محسوب می شود. همه امیدوار هستیم که مشکل استانکو بیش از این نشود، اما او همچنان با روحیه بسیار بالا عاشق فوتبال است و فوتبال را تفسیر می کند و به مربیان جوان مشاوره می دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که تیم او چند امتیاز حساس در لیگ را از دست داده است، گفت: این بازی نشان داد که کاندیدای اصلی قهرمانی و تکرار قهرمانی سال گذشته هستیم. هنوز 23 هفته دیگر  و امتیازات بسیاری باقی مانده است. ما سخت ترین ریتم بازی را نسبت به رقبا داریم، اما افتخار می کنیم و خوشحال هستیم که علی رغم همه ترافیک های کاری در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حاضریم.

برانکو در واکنش به این پرسش که تیم او بالاخره از الهلال در مسقط میزبانی می کند یا ابوظبی و چه نظری درباره ادواردو، بازیکن برزیلی الهلال دارد، اظهار داشت: الهلال بیشترین قهرمانی آسیا را دارد و حدود 60 قهرمانی کسب کرده است. آنها می خواستند دیه گو کاستا را با 30 میلیون دلار در اختیار بگیرند و الان هم یک پای لیگ قهرمانان هستند. اینها را می گویم که بدانید این تیم چه پتانسیلی دارد. نه تنها ادواردو بلکه همه بازیکنان آنها خطرناک هستند، اما مفتخریم تنها تیم آسیا هستیم که لیگ قهرمانان را با بازیکنان بومی به اینجا رساندیم. درباره میزبانی هم باید بگویم، ما مسقط را برای میزبانی داریم، اما در روزهای آینده باید اجازه دولت امارات را بگیریم. فدراسیون فوتبال امارات قبول کرده است که این بازی در دبی باشد. به این دلیل که در دبی ایرانی های بسیاری هستند و فضای خوبی را ایجاد می کنند، خوب است که بازی در این شهر برگزار شود.
.

منبع :

برانکو:هردوگل رابااشتباه خودمان دادیم/به بردن الهلال امیدوارشدم

برانکو:هردوگل رابااشتباه خودمان دادیم/به بردن الهلال امیدوارشدم گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات