نگرانی از خرید و فروش دارو در تلگرام -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نگرانی از خرید و فروش دارو در تلگرام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نایب رئیس انجمن صنعت پخش، گفت: ایجاد بازارهای ثانویه مانند خرید و فروش دارو در کانال های تلگرامی، نگران کننده و تاسف آور است .
به گزارش مهر، وحید محلاتی در همایش ملی روز داروسازی، اظهار داشت: در شرایط رکود تورمی که اقتصاد کشور گرفتار شده است، دولت توانست بحث تورم را مهار کند ولی مقوله رکود هنوز فشار زیادی بر اقتصاد کشور وارد می کند که اقتصاد دارو نیز از آن مستثنی نیست.
به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: البته این نکته قابل توجه است که در عین شرایط رکود، شاهد موفقیت کسب و کارهای اینترنتی هستیم و این عرصه جدیدی را بر روی اقتصاد دارو گشوده که هم فرصت ساز است و هم تهدید محسوب می شود.
محلاتی اضافه کرد: عرصه دیجیتال و کسب و کارهای اینترنتی می تواند موجب نوآوری و کشف استعدادهای مرتبط شود و در واقع به صورتی باید بگوییم که تغییر پارادایم کسب و کار در ایران انکارناپذیر است.
وی ادامه داد: شرکت های پخش به استفاده از اپلیکیشن ها و نرم افزارها و سایت های اینترنتی برای ارائه محصول به داروخانه ها رو آورده اند تا وقت کمتری از داروخانه ها گرفته شود و دقیقا این رویکرد منطبق بر اقتصاد مقاومتی است و جای سرمایه گذاری جدی دارد.
محلاتی ادامه داد: نقطه تهدید، ایجاد بازارهای ثانویه مانند خرید و فروش دارو در کانال های تلگرامی است که نگران کننده و تاسف آور است .
وی اضافه کرد: با تقارن روز داروساز، همه توجه ها به پرداخت مطالبات حوزه دارو جلب می شود، در حالی که برای آینده این حوزه، تاملی نمی شود و برنامه استراتژیکی که بتواند از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کند، ارائه نمی شود.
برچسب ها:
بازار دارو ، خرید و فروش دارو ، تلگرام ، کانال های تلگرامی
.

منبع :

نگرانی از خرید و فروش دارو در تلگرام

نگرانی از خرید و فروش دارو در تلگرام گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات