سپیدرود بی ستاره، ترمز سپاهان را کشید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سپیدرود بی ستاره، ترمز سپاهان را کشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هفته پنجم لیگ برتر فوتبال با تساوی دو تیم سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت پیگیری شد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم فوتبال سپاهان علیرغم ارائه یک فوتبال تهاجمی نتوانست به گل برسد تا برای سومین بار متوالی در ورزشگاه نقش جهان به تساوی دست یابد.سپاهان سومین بار در لیگ هفدهم در ورزشگاه نقش جهان میزبان حریفان خود شد و در نهایت نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی فاقد گل دست یابد. طلایی پوشان اگرچه در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند ولی نتوانستند حریف تیم سپیدرود شوند که با تفرکات دفاعی به این دیدار پاگذاشته بود و در پایان هم موفق شد با یک امتیاز اصفهان را ترک کند.

تیم سپاهان که تصور می شد با شکست ذوب آهن در دربی هفته قبل اصفهان جان تازه ای گرفته باشد، مقابل تیم بی ستاره سپیدرود رشت در ورزشگاه اختصاصی نقش جهان اصفهان متوقف شد تا کار برای کرانچار دشوار شود.

قضاوت این دیدار را اشکان خورشیدی بر عهده داشت. زردها اگر می خواستند خودشان را به جمع بالانشین ها اضافه کنند باید این دیدار را می بردند اما تدابیر نظرمحمدی مانع شد.
.

منبع :

سپیدرود بی ستاره، ترمز سپاهان را کشید

سپیدرود بی ستاره، ترمز سپاهان را کشید گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات