دانفورد: آمریکا از ژاپن در مقابل حمله کره شمالی دفاع می کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دانفورد: آمریکا از ژاپن در مقابل حمله کره شمالی دفاع می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا امروز (جمعه) در جریان سفر به ژاپن مجدداً تاکید کرد آمریکا از این کشور در مقابل حمله کره شمالی دفاع می کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسوشیتدپرس، ژنرال "جوزف دانفورد"، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در اظهاراتی در توکیو گفت: به نظرم ما این مساله را شفاف و واضح به کره شمالی و هرکس دیگر اعلام کرده ایم که حمله به ژاپن با واکنش ما روبرو خواهد شد.
به گزارش آکاایران: کره شمالی تهدید کرده که آزمایش های موشکی اش از حریم هوایی ژاپن عبور می کند و در سواحل غربی گوآم آمریکا فرود می آید.
براساس توافقی، آمریکا باید از ژاپن در مقابل حملات خارجی دفاع کند.
ژنرال دانفورد و "کاتسوتوشی کاوانو"، همتای ژاپنی اش توافق کردند تا دو کشور با یکدیگر برای تقویت سیستم دفاع موشکی همکاری بیشتری دارا باشند.
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در آخرین مقصدش در تور آسیایی خود به ژاپن رفت. وی پیش از آن به چین و کره جنوبی سفر کرده بود و و در جریان این سفرها با مقامات کشورها، درباره کره شمالی به گفت وگو پرداخت.
اخیراً صدای آژیر هشدار در ۹ استان در غرب ژاپن شنیده شد که علت آن تست سیستم اضطراری بود.
.

منبع :

دانفورد: آمریکا از ژاپن در مقابل حمله کره شمالی دفاع می کند

دانفورد: آمریکا از ژاپن در مقابل حمله کره شمالی دفاع می کند گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات