علوی: ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد علوی: ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری تابناک از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: وزیر اطلاعات با بیان اینک ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است، گفت: دشمن در حال تلاش است که تقابل با جمهوری اسلامی با استکبار جهانی را به تقابل شیعه و سنی و تقابل قومیت ها تبدیل کند.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمود علوی ظهر شنبه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز همزمان با ناتوی فرهنگی و نظامی، با ناتوی اطلاعاتی هم مواجه است.
به گزارش آکاایران: وزیر اطلاعات افزود: در شرایطی که دشمنان مشغول توطئه علیه توفیقات ایران اسلامی در منطقه هستند و غرب آسیا درحال بازمهندسی است، اهمیت حفظ و ارتقای امنیت کشور بسیار بیشتر از گذشته است و در چنین شرایطی ما نباید دچار تاخر اطلاعاتی و امنیتی شویم.
او با تأکید بر اینکه از دشمنان انقلاب جز شر به ملت ایران نمی رسد، گفت: گروه های معاند و مخالف انقلاب اسلامی با راهبرد آمریکا و سرمایه عربستان حتی با تابلوهای مختلف اکنون کنار هم نشسته اند که نمونه تلاش های آنها در نشست های پاریس، قاهره، بروکسل و ریاض دیده می شود.
به گفته او، دشمن در حال تلاش است که تقابل با جمهوری اسلامی با استکبار جهانی را به تقابل شیعه و سنی و تقابل قومیت ها تبدیل کند.
وزیر اطلاعات، همدلی و وحدت را تنها راه حفظ امنیت کشور برشمرد و تاکید کرد: حفظ وحدت ملی از واجبات است.
علوی در ادامه وضعیت امنیت استان کرمانشاه را مناسب و قابل تقدیر دانست و گفت: نیروهای وزارت اطلاعات در کنار مردم و سایر مسئولان تمام تلاش خود را برای حفظ و ارتقای امنیت کرمانشاه به کار می گیرند.
وزیر اطلاعات امنیت استان کرمانشاه را مقدمه امنیت عمق کشور توصیف کرد و در باره اهل سنت منطقه هم اظهار داشت: جامعه اهل سنت استان کرمانشاه، مومن و وفادار به جمهوری اسلامی هستند و شهدای بسیاری برای دفاع از نظام تقدیم کرده اند که ما هرگز این فداکاری ها را فراموش نمی کنیم.
در این نشست وزیر اطلاعات از تلاش های خراسانی مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمانشاه تقدیر و سلطانی را به عنوان مدیرکل نوین این استان معرفی کرد.
.

منبع :

علوی: ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله علوی: ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

علوی

علوی: ایران با ناتوی اطلاعاتی مواجه است گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات