نصیرزاده:چک استقلال «پاس» نشود،شجاعیان حق بازی ندارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نصیرزاده:چک استقلال «پاس» نشود،شجاعیان حق بازی ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری تابناک از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد گفت: در قرارداد شجاعیان این بند را قرار دادیم که اگر چک های استقلال پاس نشود، می توانیم جلوی بازی کردن او را بگیریم.

به گزارش تابناک ورزشی، هوشنگ نصیرزاده درباره ادعای محمد ترکاشوند مبنی بر اینکه استقلال نسبت به پرسپولیس پول خیلی بیشتری برای صدور رضایت نامه شجاعیان خرج کرده است، گفت: حرف های او درست نیست. ترکاشوند از استانبول به من زنگ زد و گفت «500 میلیون تومان به شما پول نقد پرداخت می کنیم و برای بقیه پول رضایت نامه هم می توانیم کرملاچعب را به شما بدهیم» که ما این پیشنهاد را قبول نکردیم.

وی افزود: شب گذشته و یک ساعت قبل از رفتن ما به باشگاه استقلال، ترکاشوند به ما زنگ زد که "حاضریم با همان شرایط که برای استقلال در نظر گرفتید، پول رضایت نامه شجاعیان را پرداخت کنیم". به آنها گفتیم «طبق اصول اقتصادی حالا اگر شجاعیان را می خواهید، باید یک میلیارد و 700 یا 800 میلیون تومان پرداخت کنید.»

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با اشاره به روش پرداخت مبلغ رضایت نامه داریوش شجاعیان توسط باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال 600 میلیون تومان به صورت نقد پرداخت کرده و سه چک 300 میلیون تومانی هم داده است. اولین چک آنها به تاریخ هفته اول لیگ برتر (اوایل مردادماه) است و آخرین چک نیز در آذرماه پاس خواهد شد.

نصیرزاده در پاسخ به این سؤال که چکی که باشگاه گسترش فولاد برای شجاعیان گرفته، متعلق به باشگاه استقلال است یا خیر و چه ضمانتی برای پاس کردن آن وجود دارد، گفت: چک برای اسپانسر است، اما در قرارداد این بند را قرار دادیم که اگر چک های آنها پاس نشود، همان لحظه می توانیم جلوی بازی کردن شجاعیان را بگیریم.
.

منبع :

نصیرزاده:چک استقلال «پاس» نشود،شجاعیان حق بازی ندارد

نصیرزاده:چک استقلال «پاس» نشود،شجاعیان حق بازی ندارد گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات