.

بیمه اتباع خارجی فاقد پروانه کار از ۲۵ دی قطع می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیمه اتباع خارجی فاقد پروانه کار از ۲۵ دی قطع می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اتباع خارجی فاقد داشتن پروانه کار قادر به استفاده از دفترچه تأمین اجتماعی نخواهند بود و هیچ‌گونه خدماتی از تاریخ ۲۵ دی ماه ۹۶ به افراد فاقد پروانه کار ارائه نخواهد شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش مهر به نقل از اداره کل اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کلیه اتباع خارجی کشور افغانستان و عراق دارای کارت آمایش ۱۲ و ۱۱ و متولدین ۱۳۳۶/۴/۱ به بعد می‌توانند از خدمات درمانی بیمه تأمین اجتماعی استفاده کنند.

لازم به ذکر است برای استفاده از دفترچه خدمات درمانی و بیمه تأمین اجتماعی، اتباع فوق می بایست از ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۶ لغایت ۲۵ دی ماه ۱۳۹۶ با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محل سکونت خود در استان‌ها، پروانه کار دریافت کنند.

اتباع خارجی فاقد داشتن پروانه کار قادر به استفاده از دفترچه تأمین اجتماعی نخواهند بود و هیچ‌گونه خدماتی از تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۳۹۶ به افراد فاقد پروانه کار ارائه نخواهد شد.

پسندیدم 0
برچسب ها
اتباع خارجی بیمه
.

منبع :

بیمه اتباع خارجی فاقد پروانه کار از ۲۵ دی قطع می شود

بیمه اتباع خارجی فاقد پروانه کار از ۲۵ دی قطع می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات