.

افرادی که برای احمدی نژاد سینه چاک می کردند،امروز کجایند ؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افرادی که برای احمدی نژاد سینه چاک می کردند،امروز کجایند ؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هنوز مدت زمان زیادی از آن سالها نگذشته است که اگر منتقدی یا مسئول دلسوزی، انتقادی به سیاست های احمدی نژاد وارد می کرد، عده ای قلم به دست که تعدادشان اتفاقا کم هم نبود، با برچسب هایی چون منافق، ضد انقلاب،فتنه گرو... آنان را می نواختند و تا بی آبرو کردن منتقدان و امنیتی کردن فضای کسب و کار زندگی شان،هم پیش می رفتند؛ حافظه ها آنقدر هم کوتاه نیست که اینها فراموش شده باشد،اما آن قلم به دستان این روزها،در قبال آشوب طلبی،احمدی نژاد سکوت کرده اند. 

به گزارش «تابناک» اصولگرایان،هیچگاه،حتی اکنون هم، مشکلی با احمدی نژاد ندارند،اصولگرایانی که از موهبت دولت او بهره ها بردند، حتی بی میل هم نبودند که او که بر خلاف توصیه رهبری وارد انتخابات شده بود،تایید صلاحیت هم بشود؛ چون یاد گرفته بودند که احمدی نژاد فقط به جاهای حساسش،حساسیت دارد و اصولگرایان هم آن چند نقطه رابه خوبی دیگر شناخته اند و می توانستند با آنها راه بیایند!به همین خاطر است که اگر انتقادی دارا باشند، به همین چند نقطه حساس او می کنند و مساله را تمام می کنند!

به همین خاطر است که این روزها، جرات معذرت خواهی ندارند، شهامت ندارند که از کسانی که می گفتند احمدی نژاد نظام را به قهقرا برده است،عذر خواهی کنند، نمی توانند به صراحت بگویند که آن همه اتهام نفاق و منافق،که به افراد انقلابی و متدین و متخصص، زدند و هر کدام را به گونه ای به استهزا و تمسخر گرفتند، ناشی از عدم دور اندیشی و یا برای منفعت طلبی کوتاه مدت شان بوده است.

اکنون صحبت از سیاست احمدی نژاد نیست، احمدی نژادرفته است و این دولت نوین است که باید مسئولیت بپذیرد و با علم و اطلاعی که ازشرایط کشور داشت،به اداره امور بپردازد و مردم این حق را به دولت نمی دهند که به بهانه اینکه مشکلات مربوط به گذشته است،از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند،بلکه صحبت خطاب  به افرادی است که تا چند سال پیش هر انتقاد و مخالفتی را در در رسانه هایشان سرکوب می کردند و برای منتقدان یا پرونده درست می کردند و یا او را در ملاء عام بی آبرو می کردند،ولی امروزه در قبال آشوب طلبی احمدی نژاد و رفقا روزه سکوت اختیار کرده اند و در سایه مقاومت و فرماندهی دلیرانه حاج قاسم سلیمانی،فاتح میدان های نبرد،خود را پنهان کرده اند!

امروز توصیه به آنان این نیست که مجددا به صحنه بیایند و هر مخالف یا منتقدی یا احمدی نژاد را در رسانه ها سرکوب کنند، بلکه سخن این است که زبان بگشایند و از آن همه ظلمی که در حق منتقدان در دوران احمدی نژاد کردند،عذر خواهی کنند، بیایند اعتراف کنند که انتقاد به قصد اصلاح، حق همه منتقدان و مخالف بود، منتقدان مصلح نه بی دین بودند و نه مغرض!بسیاری از آنان از سابقون انقلاب وجهاد و جنگ  و دلسوز کشور بودند،اما همان افراد آبرویی برای آنان باقی نگذاشتند! امروز احمدی نژاد،فرصتی برای آنان است که به صحنه بیایند و از آن همه ظلم و جوری که بر منتقدان مصلح کردند،طلب عفو و استغفار کنند.

پسندیدم 0
.

منبع :

افرادی که برای احمدی نژاد سینه چاک می کردند،امروز کجایند ؟

افرادی که برای احمدی نژاد سینه چاک می کردند،امروز کجایند ؟ گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
تبلیغات