.

نشست اوپک فردا در وین برگزار می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نشست اوپک فردا در وین برگزار می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اعضای اوپک به همراه برخی دیگر از تولیدکنندگان بزرگ نفت نظیر روسیه، ۳۰ نوامبر، فردا در وین، گرد هم جمع می شوند تا در مورد سرنوشت توافق کاهش تولید نفت تصمیم بگیرند.

به گزارش فارس، اعضای سازمان کشورهای تولیدکننده نفت، اوپک به همراه برخی دیگر از تولیدکنندگان بزرگ نفت نظیر روسیه، 30 نوامبر، فردا در وین، مقر این سازمان گرد هم جمع می شوند تا در مورد سرنوشت توافق کاهش تولید تصمیم بگیرند.

توافقی که تقریبا یک سال است اجرا شده است و هرکدام از این کشورها سهمی در کاهش تولید نفت داشتند تا از مازاد عرضه در جهان بکاهند.

این توافق سبب شد تا از سطح ذخایر نفت در جهان کاسته شود و قیمت نفت تا بالای 64 دلار نیز افزایش یابد و سبد نفتی اوپک نیز به بیش از 62 دلار در هر بشکه برسد اما به گفته تحلیلگران هنوز سطح این ذخایر به میزان مطلوب نرسیده است.

به طور کلی، به نظر می رسد که همه اعضا با تمدید این توافق موافق باشند اما تردیدهایی هم در مورد عدم موافقت و همراهی برخی وجود دارد.

پسندیدم 0
برچسب ها
اوپک
.

منبع :

نشست اوپک فردا در وین برگزار می شود

نشست اوپک فردا در وین برگزار می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
تبلیغات