برانکو:مربی ای نیستم که با یک اشتباه مسلمان را اخراج کنم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برانکو:مربی ای نیستم که با یک اشتباه مسلمان را اخراج کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرمربی پرسپولیس گفت: مربی ای نیستم که به خاطر یک اشتباه بازیکنم را کنار بگذارم.

به گزارش تابناک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران در مرحله یک شانزدهم جام حذفی در رابطه با اینکه چرا محسن مسلمان را از لیست بازی با نفت کنار گذاشته و آیا این مسئله به خاطر اعتراض او به تعویضش و یا منتشر شدن عکس های این بازیکن در حال کشیدن قلیان است؟ گفت: مسلمان در لیست نیست و با توجه به اینکه دربی را در پیش داریم برای او استراحتی در نظر گرفتیم. فردا این فرصت را در اختیار بشار قرار خواهیم داد که بازی کند. ما هم در تیم مان یکسری مشکلات داریم که اجازه دهید در داخل خودمان حلش کنیم. در مورد مسلمان فقط باید بگویم که او در لیست نیست و اگر مسئله ای هم باشد در داخل تیم حل خواهیم کرد.

گفت: فردا دومین بازی خودمان را در سوپر جام مقابل نفت انجام می دهیم در واقع قهرمان جام حذفی و قهرمان لیگ برای دومین بار در این فرصت کوتاه به مصاف هم می روند که این برنامه ریزی در نوع خودش جالب است اما من فعلا وقت پرداختن به آن را ندارم.

سرمربی پرسپولیس با تاکید بر اینکه سومین بازی تیمش با نفت متفاوت خواهد بود یادآور شد: مطمئنا نفت نسبت به دو بازی قبل قوی تر شده است. آنها خودشان را در لیگ بالا کشیدند و همینطور شرایط تیمی شان بهتر شده است. از طرفی این را هم در نظر بگیریم تیم ما بعد از یک بازی سنگین با الهلال در شرایط فعلی خسته است و این می تواند در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. برای بازی فردا غیر از فرشاد احمدزاده همه نفرات را در اختیار داریم و این جای خوشحالی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارد مانند حمیددرخشان از نفرات جوان و ذخیره خود در بازی مقابل نفت استفاده کند یا خیر؟ خاطرنشان کرد: در حال حاضر قصد ما این است که بهترین ها و آماده ترین ها را در بازی فردا به میدان بفرستیم و در زمان بازی خواهید دید از چه نفراتی استفاده می کنم.

برانکو:مربی ای نیستم که با یک اشتباه مسلمان را اخراج کنم
,[categoriy]

آکاایران: برانکو:مربی ای نیستم که با یک اشتباه مسلمان را اخراج کنمپسندیدم 0
.

منبع :

برانکو:مربی ای نیستم که با یک اشتباه مسلمان را اخراج کنم گردآوری توسط بخش خبرگزاری تابناک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات