اخبار بانجی جامپینگ

ورزش بانجی جامپینگ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ورزش بانجی جامپینگ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک بانجی%جامپینگ را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پرش بانجی فعالیتی می باشد که در آن فرد خود را توسط محافظ و طناب فنردار از ارتفاعی بلند به پایین پرتاب می کند.

این ورزش توسط افرادی در دههٔ ۱۹۵۰ میلادی در ابتدا انجام می شده است. در همان سالها پس از اینکه تلویزیون بی بی سی در یک برنامه مستند ساختهٔ دیوید فردریک اتنبورو این ورزش و ورزشکارانش را معرفی کرد، بانجی مشتاقان زیادی در دنیا پیدا کرد. این برنامه در جمهوری وانواتو ساخته شده بود و افرادی حادثه جو با بستن طناب به قوزک پایشان به پایین می پریدند.

این ورزش به طور مدرن برای اولین بار در آوریل ۱۹۷۹ میلادی در بریستول، انگلستان توسط چهار نفر از اعضای کلوب ورزشهای خطرناک انجام شد و این چهار نفر از روی پل معلق کلیفتون به پایین پریدند.

رهبر این عملیات دیوید کیرک نام داشت که بلافاصله بعد از پایان عملیات دستگیر شد. دیوید چندی بعد به آمریکا رفت و از روی پلهای گلدن گیت و رویال جورج پرید و باعث محبوبیت این ورزش در بین آمریکایی ها شد.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار ورزش بانجی جامپینگ را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

ورزش بانجی جامپینگ,ورزش بانجی,ورزش بانجی در ایران

ورزش بانجی جامپینگ


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ورزش بانجی جامپینگ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جامپینگ در ایران

ورزش بانجی جامپینگ گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات