اخبار راه آهن، باشگاه راه آهن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اخبار راه آهن، باشگاه راه آهن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک اخبار%راه%آهن را کلیک نمایید و یا در دسته ورزشی از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باشگاه فوتبال راه آهن یزدان یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در سال ۱۳۱۶ در تهران بنیاد نهاده شد. این باشگاه یکی از نخستین باشگاه های فوتبال در ایران و از دیرپاترین باشگاه های کنونی فوتبال ایران است که به گونه پیوسته در فوتبال تهران و ایران حضور داشته است. باشگاه راه آهن در روز ۲۰ مرداد ۱۳۸۷ به شهر ری منتقل شد. این تصمیم محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت باشگاه بود که راه آهن را تیمی از شهرری بداند تا جلوی انتقال آن به سایر شهرستان ها گرفته شود. در آن زمان به اصرار سازمان تربیت بدنی، هیچ شهری نمی توانست بیش از دو باشگاه داشته باشد و چون تهران باشگاه های پرسپولیس و استقلال را داشت، راه آهن هم در آستانه انتقال به شهرستانی دیگر قرار داشت. اتفاقی که برای باشگاه های پاس، پیکان و صبا افتاد. با انتقال راه آهن به شهرری اما این باشگاه قدیمی عملاً در تهران ماند. باشگاه راه آهن ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ در فرابورس ایران به فروش گذاشته شد و با قیمت ۱۲۰ میلیارد ریال توسط محمدی فر به نمایندگی از مالکین یک گروه موادغذایی و ۵ شرکت خصوصی در قالب ۵ سهامدار خریداری شد. در ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۱ شرکت هواپیمائی قشم ایر و گروهی از شرکتهای وابسته به شرکت هلدینگ توسعه سورینت قشم اقدام به خریداری سهام این باشگاه کردند.

پس از دستگیری بابک زنجانی به عنوان مالک هلدینک سورینت قشم، این باشگاه نیز مانند سایر اموال وی، چند ماهی در اختیار دادستانی قرار گرفت و سپس به هلدینگ یزدان کیان آرا واگذار شد و نام باشگاه، به باشگاه فوتبال راه آهن کریستال تغییر پیدا کرد.

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین اخبار تیم راه آهن را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

اخبار راه آهن,اخبار راه اهن,اخبار باشگاه راه آهن

اخبار باشگاه راه آهن

اخبار راه آهن، باشگاه راه آهن گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اخبار راه آهن

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات