.

حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ورزشی از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا
,عربستان,[categoriy]

آکاایران: حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا

آکاایران: کد خبر: 1499448/30 زمان: 23:06   1396/11/01 بازدید: 1,464

برای حضور پرقدرت در جام جهانی 2018

حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا

براساس توافق فدراسیون فوتبال عربستان با سه باشگاه لالیگا، سه بازیکن کلیدی تیم ملی این کشور در نیم فصل دوم در این رقابت ها بازی خواهند کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، عربستان بعد از 12 سال به جام جهانی راه یافت کرد و فدراسیون فوتبال این کشور که در تدارک حضور پرقدرت در این رقابت هاست، زمینه حضور سه بازیکن کلیدی تیم ملی این کشور را در لالیگا فراهم کرده است.

 

براین اساس، سالم الدوساری برای ویارئال، یحیی الشهری برای لگانس و فهد الموالد برای لوانته بازی خواهند کرد. باشگاه ویارئال هم به طور رسمی، پیوستن الدوساری به این باشگاه را تایید کرد.

 

 

,عربستان,[categoriy]

 

 

در اکتبر گذشته بود که عادل عزت، رئیس فدراسیون و ترکی الشیخ، مدیر ورزشی ارشد فدراسیون فوتبال عربستان، به مادرید سفر کردند تا زمینه حضور این بازیکنان در لالیگا را فراهم کنند.

 

تیم ملی عربستان در جام جهانی 2018 با تیم های روسیه، اروگوئه و مصر همگروه شده و در دیدار افتتاحیه باید به مصاف روسیه میزبان بروند.

.

منبع : varzesh3.com

حضور قرضی سه بازیکن عربستانی در لالیگا گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات