.

حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ورزشی از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم!
,پرسپولیس تهران,سید جلال حسینی,[categoriy]

آکاایران: حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم!

آکاایران: کد خبر: 1498636/40 زمان: 18:17   1396/10/28 بازدید: 1,250

حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: داوری هفته های زیادی به این تیم ضربه زده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی این تیم برابر گسترش فولاد گفت: نمی توانیم در مورد فوتبال صحبت کنیم زیرا تیم حریف فوتبال بازی نمی کرد و فقط زیر توپ زد. در مورد داوری باید حرف زد که هفته هاست ضربه می خوریم اما کسی حرف نمی زند.


وی در ادامه درباره لحظه ای که با کارت زرد داور جریمه شد، افزود: صحنه ای که من کارت گرفتم را نگاه کنید. من دستم را به بالا آوردم تا به صورتم نخورد اما داور به من گفت توپ را با دست جلو بردی اما من به او گفتم که فکر کردم می خواهد به صورت من بخورد.

 

حسینی درباره گلزنی در لحظه های پایانی، اضافه کرد: گفتم در مورد فوتبال حرف نزنیم چون فوتبالی نبود و تیم حریف فقط زیر توپ می زد.

 

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا ضربه زدن به پرسپولیس برنامه ریزی شده، عنوان کرد: از لحظه ای که به زمین می رفتیم داور گفت چرا آستین بلند پوشیدی و من به او گفتم که در جلسه هماهنگی این اجازه داده شده اما او به من گفت که من قانونگذار هستم و من در این باره نظر می دهم.

.

منبع : varzesh3.com

حسینی: فوتبال نبود که درباره آن حرف بزنیم! گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات