کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است
,چلسی,آنتونیو کونته (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است

آکاایران: کد خبر: 1463925/42 زمان: 22:16   1396/07/04 بازدید: 435

کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار مهم تیمش مقابل اتلتیکومادرید صحبت کرد.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، بعد از کسب پیروزی آسان برابر قره باغ، حالا چلسی باید به مصاف حریف سرسختی برابر اتلتیکو در مادرید برود.

 

کونته گفت: اتلتیکو مادرید تیم خوبی است که تجربه زیادی در این مسابقات دارد." "در چند سال گذشته، آنها همیشه در لیگ قهرمانان بازی کرده اند و رسیدن به فینال در 2 مقطع ساده نیست. این بدان معنی است که آنها تیم قوی با مربی بزرگ و سازماندهی خوب هستند و مطمئنا باید حواسمان در این بازی جمع باشد.

 

 

,چلسی,آنتونیو کونته (سرمربی),[categoriy]

 

 

فصل گذشته چلسی در این رقابت ها بازی نکرد و بنابراین ما از حضور در این رقابت ها لذت ببریم، اما قطعا فردا ما خیلی خوب می دانیم که باید با یک تیم واقعا باکیفیت مواجه شویم.

 

ما باید در هر دیدار سعی کنیم برنده شویم. من بازی اتلتیکو را در مقابل رم تماشا کردم و آنها خیلی خوب بازی کردند و شاید شایسته پیروزی بودند.

 

ما نیز در برابر قره باغ بازی کردیم و یک بازی بسیار خوب انجام دادیم و فردا بازی مهمی برای هر دو تیم است. ما باید سعی کنیم فوتبال خودمان را ارائه دهیم؛ اما نباید فراموش کنیم که چلسی احترام زیادی برای اتلتیکو قائل است.

.

منبع : varzesh3.com

کونته: اتلتیکو تیمی قوی با یک مربی بزرگ است گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات