خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس) - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کد خبر: 1463927/41 زمان: 22:15   1396/07/04 بازدید: 4,279

خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس)

پرسپولیس در شرایطی که با امیدواری زیادی به دیدار برابر الهلال رسیده بود، سنگین ترین شکست خود را در زمان حضور برانکو تجربه کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر الهلال با محرومیت و مصدومیت محمد انصاری و سیدجلال حسینی مجبور به ایجاد تغییراتی در خط دفاعی چهار نفره خود شد.


حسین ماهینی که بیشتر به عنوان دفاع چپ در این فصل به میدان رفته، به مرکز خط دفاعی منتقل شده تا زوج شجاع خلیل زاده باشد و صادق محرمی و شایان مصلح هم دو مدافع راست و چپ سرخپوشان بودند. پوشش خط دفاعی پرسپولیس هم به محسن ربیع خواه سپرده شده بود. 

 

خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس)
,پرسپولیس تهران,شجاع خلیل زاده,[categoriy]

آکاایران: خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس)


اما در طول 90 دقیقه بارها مهاجمین الهلال با برنامه های مربی باهوش خود رامون دیاز از قلب و کناره های خط دفاعی پرسپولیس نفوذ کردند و 4 بار هم گلزنی کردند، تا عدم هماهنگی و هارمونی خط دفاعی سرخپوشان در روزی که تغییرات اجباری در آن ایجاد شده بود، به وضوح مشخص باشد.

 

عکس از امیرحسین خیرخواه

.

منبع : varzesh3.com

خط دفاعی و گلر بی دفاع پرسپولیس (عکس) گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات