چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو شنبه, 03 مهر 1396 | 19:13

چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا

چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا
,رئال مادرید,بارسلونا,چراغ,[categoriy]

آکاایران: چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا

به گزارش اسپورت نوشت: خسوس خواکین فرناندز ملقب به "سوسو" بازیکن اسپانیایی میلان است که آینده درخشانی در انتظارش است و عملکرد خوبی در این تیم ایتالیایی داشته است.

به گزارش آکاایران: سوسو رویای حضور در رئال مادرید و یا بارسلونا را دارد و تاکید کرد که نمی تواند به پیشنهاد این دو تیم پاسخ منفی دهد.

او گفت : در تابستان با پیشنهاد اینتر و رم مواجه شدم اما میلان اجازه جدایی را به من نداد و خوشحالم که این تیم را ترک نکردم.

سوسو ادامه داد: اگر با پیشنهاد بارسلونا و یا رئال مادرید مواجه شوم نمی توانم به این دو تیم نه بگویم. رئال مادرید و بارسلونا از بهترین تیم های جهان هستند و هر بازیکنی رویای حضور در آن ها را دارد.

این بازیکن اسپانیایی درباره شانس تیمش برای قهرمانی در فصل جاری، بیان کرد: فکر نمی کنم که در فصل جاری شانسی برای قهرمانی داشته باشیم. میلان هنوز نیاز به تحول دارد اما شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را داریم.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
.

منبع : 24khabar.com

چراغ سبز ستاره میلان به رئال و بارسا گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات