دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است
,سایپا,علی دایی,[categoriy]

آکاایران: دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است

آکاایران: کد خبر: 1463604/41 زمان: 18:58   1396/07/03 بازدید: 1,919

برنامه سازمان لیگ غلط است و وقت ریکاوری نداریم؛

دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است

علی دایی سرمربی تیم سایپا می گوید که برای کسب هر سه امتیاز بازی به اصفهان آمده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن که روز آینده در اصفهان برگزار می شود، حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:


ذوب آهن امسال بین 3 تیم برتر است
 بازی سختی را پیش را داریم. ذوب آهن از همه لحاظ از تیم های بزرگ کشور است. هم از نظر مدیریتی، هم از نظر کادر فنی. همچنین بازیکنان خوبی در اختیار دارد و فاقد تردید امسال جزو 3 تیم لیگ برتر خواهد بود، اما با همه احترامی که برای ذوب آهن قائل هستم اما  برای 3 امتیاز به اصفهان آمده ایم.

 

برنامه سازمان لیگ غلط است
با توجه به برنامه غلط سازمان لیگ، متاسفانه ما زمان مناسبی را برای ریکاوری و برنامه های تمرینی نداشتیم و تنها توانستیم با ریکاوری به اصفهان بیائیم.


قلعه نویی بزرگ ما است
امیر قلعه نویی بزرگ ماست. ما همیشه برای ایشان احترام قائل هستیم. همیشه برای رتبه های بالا جنگیده اند، اما ما فردا با تمام داشته هایمان برای برد تلاش خواهیم کرد.


تیم ما جوان است و نیاز به زمان داریم
فوتبال فراز و نشیب زیاد دارد. تیم جوانی داریم. 70 درصد تیم تغییر کرده و به زمان زیادی برای هماهنگی نیاز داریم و امیدواریم فردا با یک بازی خوب، 3 امتیاز را کسب کنیم.


مجموعه داوری باید مدیران قوی تری داشته باشد
متأسفانه یک سری اتفاقات می افتد که مجبوریم برای پایمال شدن حقمان صحبت کنیم. در بازی جام حذفی پنالتی ما را نگرفتند. بازی پدیده سوار بازی بودیم یک پنالتی نادرست علیه ما گرفته می شود و بازی قبل هم یک پنالتی به ناحق علیه ما گرفته شد. مجموعه داوری باید مدیران قوی تری در فدراسیون دارا باشند. کسانی که هر سال بر علیه داوران حرف می زدند امسال مجیز داوران را می گویند. باید علم داوری را بالاتر ببریم. باید مدرس خارجی بیاید تا میزان اشتباهاتمان کمتر شود.

.

منبع : varzesh3.com

دایی: ذوب آهن امسال بین سه تیم برتر است گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات