ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دو شنبه, 03 مهر 1396 | 00:02

ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد!

ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد!
,استقلال,قربانی,کی روش,[categoriy]

آکاایران: ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد!

مدعامل پیشین باشگاه استقلال از تماس زنی خبر داد که شوهرش به خاطر نتایج استقلال او را کتک می زند!

به موازات بحث تغییر سرمربی استقلال و انتخاب جانشین علیرضا منصوریان خبرهای مختلفی درباره احتمال ایجاد تغییرات در باشگاه استقلال و تغییر مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیات مدیره مطرح شده است.

به گزارش آکاایران: در حالی که خیلی ها معتقدند احتمال دارد با تغییر منصوریان و انتخاب سرمربی نوین، شوک مثبتی به استقلال وارد شود، بعضی از منتقدان هم بر تغییر سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه پافشاری می کنند. در میان منتقدان اما صحبتهای علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال از همه جالبتر است.

وی در گفت و گویی که با رادیو تهران داشت، گفت: چند شب یک خانمی با من تماس گرفت و گفت شوهرم دارد من و بچه هایم را می زند! تو را به خدا با شوهرم صحبت کنید. می گویم برای چه؟ می گوید چون استقلال نتیجه نگرفته است! تلفن را گرفته ام و به آن آقا می گویم خجالت نمی کشی؟ چرا زن و بچه ات را می زنی؟ او هم گفت حاج آقا دیوانه شده ام. این چه وضع تیم است؟ می گویم فوتبال همین است؛ تیم یک روز می برد یک روز می بازد. می خواهم بگویم اینها در زندگی روزمره هم تاثیر می گذارد!

مدیرعامل پیشین استقلال همچنین پا را از این فراتر گذاشت و از وزیر ورزش خواست که با او جلسه بگذارد! فتح الله زاده گفت: تا زمانی که آن سه نفر در وزارت ورزش هستند، شیطنت می کنند و نمی گذارند من مدیرعامل شوم. آنها از من توقعاتی داشتند که من هم برآورده نکردم. وزیر بهتر است با خودم جلسه بگذارد و حقایق را از زبان خودم بشنود. من خیلی چیزها را نمی توانم در رسانه ها بگویم.

فتح الله زاده درباره اینکه آیا اگر او مدیرعامل بود علیرضا منصوریان را سرمربی می گذاشت؟ تصریح کرد: اگر من بودم یک آدم در سطح رایکوف و کی روش را می آوردم و از منصوریان خواهش می کردم دو سال با این مربیان کار کند و سپس او را به عنوان سرمربی انتخاب می کردم. با این کارشان منصوریان هم سوزاندند. اینها فرار رو به جلو است. اینها منصوریان را قربانی کردند که خودشان بمانند!

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
.

منبع : 24khabar.com

ادعای فتح الله زاده در مورد زنی که به خاطر استقلال کتک خورد! گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات