ماهینی: برای رسیدن به بازی با الهلال تلاشم را می کنم؛ طارمی ستاره پرسپولیس است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماهینی: برای رسیدن به بازی با الهلال تلاشم را می کنم؛ طارمی ستاره پرسپولیس است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ماهینی: برای رسیدن به بازی با الهلال تلاشم را می کنم؛ طارمی ستاره پرسپولیس است

آکاایران: ماهینی از وضعیت مصدومیت و زمان بازگشتش به میادین می گوید.

به گزارش آکاایران: طرفداری- حسین ماهینی، کاپیتان دوم پرسپولیس می گوید نمی دانم غیبت مهدی طارمی در بازی با الهلال عربستان را سهل انگاری بنامم یا قسمت اما بازیکنان خوبی داریم که جای او را پر می کنند.

به گزارش ایسنا، حسین ماهینی درباره تمرین اختصاصی با پزشک تیم  پیش از بازی با الهلال عربستان گفت:

در ابتدا تولد مرد گینسی تیم ( محمود خوردبین) را تبریک می گویم. در بازی با سپاهان وقتی تکل زدم، زانوی پایم جمع شد و نتوانستم بازی کنم. به برانکو گفتم تعویضم کند. دو، سه روز است که آب درمانی و فیزیوتراپی می کنم و تا حدودی بهتر شده ام.

او درباره حضور در دیدار با الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:

برای بازی با الهلال تلاش می کنم و ان شاء الله اگر بتوانم بازی می کنم.

بازیکن پرسپولیس درباره صعود سخت پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان گفت:

دو، سه سال با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بودم و مشکلی در مرحله گروهی نداشتیم. همان سال هم که به فینال رفتیم کار سخت بود. امسال کمترین حقمان این بود که از گروه صعود کنیم. بهترین تیم ایران بودیم اما بدشانس هم بودیم.

او درباره صعود پرسپولیس و الهلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از یک گروه گفت:

گروه ما، گروه مرگ بود. همه قهرمان لیگ شان بود. امسال برای قهرمانی به آسیا می رویم.

کاپیتان دوم پرسپولیس درباره محرومیت مهدی طارمی در آستانه بازی با الهلال عربستان اظهار کرد:

با خانواده بیرون بودم که یکی از بازیکنان قبل از خبری شدن آن به من زنگ زد اما گفتم که صحت ندارد چون مهدی امروز با من در تمرین بود. بعد از چند دقیقه سایت ها را بررسی کردم و دیدم درست است. نمی دانم اسمش را سهل انگاری یا قسمت بگذارم اما باید در این چند وقت فاقد مهدی طارمی بازی کنیم. او ستاره تیم ما است. مهدی مهره تاثیرگذار تیم است. البته بازیکنان خوبی دیگری داریم. امیدوارم اتفاق بدی نیفتد. آن قدر تیم ما خوب است که همین بازیکنان را سه، چهار سال دیگر نگه دارد، مشکلی نخواهیم داشت.

او درباره مدت زمان قراردادش با پرسپولیس با توجه به محرومیت تیم از دو پنجره نقل و انتقالات گفت:

من یک سال دیگر هم قرارداد دارم.

او درباره خوشحالی هوادران الهلال از محرومیت مهدی طارمی گفت:

فوتبال فقط در زمین نیست. در بیرون هم جنگ است. در بازی الاهلی نشان دادیم که ۱۰ نفره می توانیم پیروز شویم پس می توانیم کارهای دیگری هم کنیم.

.

منبع : tarafdari.com

ماهینی: برای رسیدن به بازی با الهلال تلاشم را می کنم؛ طارمی ستاره پرسپولیس است گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات