نقل و انتقالات NBA؛ گوردون هیوارد با بوستون سلتیکس به توافق رسید؛ فرصتی برای به دست آوردن حلقه قهرمانی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نقل و انتقالات NBA؛ گوردون هیوارد با بوستون سلتیکس به توافق رسید؛ فرصتی برای به دست آوردن حلقه قهرمانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نقل و انتقالات NBA؛ گوردون هیوارد با بوستون سلتیکس به توافق رسید؛ فرصتی برای به دست آوردن حلقه قهرمانی

آکاایران: اسمال فورواد 27 ساله آمریکایی باید از میان باقی ماندن در یوتا جاز و یا نقل مکان به میامی هیت یا بوستون سلتیکس یک گزینه را انتخاب می کرد.

به گزارش آکاایران: طرفداری- سرانجام و پس از کش و قوس های فراوان، گوردون هیوارد، ستاره تیم یوتا جاز، بوستون سلتیکس را به عنوان تیم بعدی خود برگزید.

به گزارش ESPN، هیوارد که در فصل گذشته عملکردی فوق العاده عالی را در یوتا جاز از خود به نمایش گذاشت و با به دست آوردن 22  امتیاز در هر بازی به صورت میانگین، باعث شده بود که تیم کم نام و نشان جاز بتواند به جمع چهار تیم نهایی کنفرانس غرب راه پیدا کند، طی قراردادی چهارساله و به ارزش 128 میلیون دلار راهی پر افتخار ترین تیم در تاریخ NBA شد.

بدین ترتیب، بوستون سلتیکس که فصل گذشته توانسته بود عنوان نایب قهرمانی کنفرانس شرق را به دست بیارد، با جذب بازیکن باکیفیتی مثل هیوارد که سابقه حضور در بازی آل استار را نیز دارد، می تواند برای کسب عنوان قهرمانی در کنفرانس شرق بجنگد.

.

منبع : tarafdari.com

نقل و انتقالات NBA؛ گوردون هیوارد با بوستون سلتیکس به توافق رسید؛ فرصتی برای به دست آوردن حلقه قهرمانی گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات