لایپزیش 2- 1 فرانکفورت؛ کسب 3 امتیاز پس از چند ناکامی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لایپزیش 2 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: لایپزیش در هفته ششم بوندس لیگا به یک برد خانگی دست یافت.

به گزارش آکاایران: آکا ایران - در هفته ششم بوندس لیگا لایپزیش در ردبول آرنا میزبان فرانکفورت بود و در پایان موفق شد این تیم را با نتیجه 2-1 شکست دهد. گل های این بازی را ژان-کوین آگوستین، تیمو ورنر و آنته ربیچ به ثمر رساندند. با کسب این نتیجه لایپزیش 10 امتیازی شد و به مکان ششم جدول رسید. فرانکفورت هم 6 امتیازی باقی ماند و در مکان دهم جدول ایستاد.

ترکیب دو تیم

لایپزیش: گولاشی - کلوسترمان (برناردو)، اوپامکانو، اوربان، هالستنبرگ - ایساکنر، دمه - زابیتسر، فورسبرگ - آگوستین (پولسن)، ورنر (کایزر)

فرانکفورت: هرادسکی - چاندلر،  فلاته، فرناندز (بواتنگ)، دی گوزمان، هالر (یوویچ)، ویلمز، آبراهام، هاسبه، ولف، کامادا (ربیچ)

گزارش بازی

نیمه اول بازی با برتری لایپزیش همراه بود و بازیکنان فرانکفورت عملا نتوانستند هیچ خطری روی دروازه گولاشی ایجاد کنند. اولین موقعیت جدی بازی نصیب ورنر شد اما او نتوانست ضربه کاملی به توپ بزند. دقایقی بعد آگوستین موفق شد دومین گل فصلش را به ثمر برساند و نیمه اول در حالی به پایان رسید که لایپزیش می توانست برتری خود را قاطع تر کند.

نیمه دوم بازی متعادل تر دنبال شد. پس از چندین حمله ورنر موفق شد پنجمین گلش در این فصل را به ثمر برساند. در ادامه فرانکفورتی ها یکی از گل های خورده را جبران کردند. دقایقی بعد مارسل زابیتسر بهترین موقعیت را برای زدن گل سوم لایپزیش داشت اما ضربه سر او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. دقایق پایانی بازی بیشتر توپ ها روی دروازه لایپزیش بود و در خطرناک ترین صحنه ضربه سر فلاته مدافع فرانفکورت به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد. 

شرح گل ها

ژان کوین آگوستین (دقیقه 28): ضربه ورنر از داخل محوطه به زاویه مخالف با عکس العمل ناقص هرادسکی همراه بود و در ریباند مهاجم فرانسوی لایپزیش از مقابل دروازه به راحتی گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد.

تیمو ورنر (دقیقه 63): سانتر آگوستین پس از دفع ناقص هاسبه داخل محوطه ورنر رسید و ضربه پای راست او درون دروازه هرادسکی قرار گرفت.

لایپزیش 2
,[categoriy]

آکاایران: لایپزیش 2

آنته ربیچ (دقیقه 77): ارسال دقیق و زمینی ماریوش وولف از سمت راست پس از عبور از دروازه بان و مدافع لایپزیش مقابل دروازه خالی به هافبک کروات فرانفکورت رسید و او به راحتی تک گل تیم میهمان در این بازی را به ثمر رساند.

.

منبع : tarafdari.com

لایپزیش 2 گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات