.

انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم
,پرسپولیس تهران,محمد انصاری ,[categoriy]

آکاایران: انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم

آکاایران: کد خبر: 1463399/4 زمان: 19:19   1396/07/02 بازدید: 573

انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم

مدافع میانی از اینکه به دلیل محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس نیست از این موضوع ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، محمد انصاری که در دیدار برگشت مقابل الاهلی عربستان به دلیل دریافت کارت از دیدار مقابل الهلال عربستان محروم شده از انگیزه زیاد خود برای این دیدار صحبت کرد: خیلی دوست داشتم در این بازی حضور داشته باشم اما کارت گرفتم و در نیمه دوم مقابل الاهلی با گرفتن کار از این بازی محروم شدم.


وی در خصوص شرایط این بازی با توجه شب های عزاداری سرور و سالار شهیدان گفت: هواداران در این شب های عزیز دعا کنند. خیلی ها را باید در این شب ها دعا کرد. مطمئنا کسی را نباید در این شب ها فراموش کرد. ما واقعا ناراحت هستیم که نمی توانیم در این شب های عزیز در مراسم عزاداری حاضر باشیم اما لطفا هیچ کدام از هواداران ما را فراموش نکنند و دعا کنند.


انصاری در خصوص الهلال عربستان و شرایط بازی مقابل این تیم گفت: الهلال تیم قدرتمندی است و همه می دانند تیم با پتانسیلی است و بانظم هستند و شکل فوتبالی خود را در جریان بازی تغییر نمی کند و نسبت به تیم هایی که بازی کردیم خیلی قوی تر هستند و توکل به خدا بتوانیم در این شرایط سخت به نتیجه برسیم.


مدافع سرخپوشان که روز گذشته سالروز تولدش را پشت سر گذاشت با تشکر از هواداران گفت: واقعا بودن هواداران اثرگذار است و خوشحالیم که هر جا می رویم آنها هستند و کمک و حامی بزرگ ماست.

.

منبع : varzesh3.com

انصاری: از محرومیت برابر الهلال ناراحتم گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات