نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم
,پرسپولیس تهران,احمد نورالهی,[categoriy]

آکاایران: نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم

آکاایران: کد خبر: 1463397/4 زمان: 19:16   1396/07/02 بازدید: 1,362

نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم

هافبک جوان پرسپولیس امروز به دبی اعزام شد تا بتواند در جمع بازیکنان حضور یابد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، احمد نوراللهی با دریافت مجوز حضور در اردوی امارات، اکنون در تمرین پرسپولیس حضور یافته و امیدوار است بتواند سهمی در موفقیت سرخپوشان برابر الهلال عربستان داشته باشد.


وی در خصوص دریافت مجوزش برای همراهی پرسپولیس گفت: تشکر می کنم از تمام کسانی که زحمت کشیدند تا بتوانم در کنار تیم باشم. از آقای وزیر و نیروهای مسلح تشکر ویژه دارم و امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم.


نوراللهی در خصوص شرایط بدنی اش و آمادگی برای جدال مقابل الهلال گفت: من  از همه نظر آماده هستم و اگر یک دقیقه هم به من فرصت برسد با تمام وجود تلاش خواهم کرد و امیدوارم باعث خوشحالی هواداران شویم.


وی در خصوص شناختش از الهلال و شرایط این بازی گفت: الهلال فوتبال باکیفیتی ارائه می دهد اما پرسپولیس تیم بسیار خوبی است با کادرفنی، بازیکنان و کادرمدیریتی خوب دست به دست هم دادیم و امیدوارم از این مرحله عبور کنند.


شماره هشت سرخپوشان درباره حضور و حمایت هواداران نیز در پایان گفت: هواداران همیشه پشت تیم بودند و دست شان درد نکند و از اینکه در همه شرایط در کنار ما بودند تشکر می کنم و امیدوارم حاصل این حمایت را با نتیجه خوب بدهیم.

.

منبع : varzesh3.com

نوراللهی: کاملا آماده ام و امیدوارم موفق شویم گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات