اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین
,یوونتوس,شالکه 04,بندیکت هوودس,[categoriy]

آکاایران: اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین

آکاایران: کد خبر: 1463369/29 زمان: 17:40   1396/07/02 بازدید: 3,919

اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین

بندیکت هوودس، مدافع آلمانی که همین تابستان از شالکه به یووه پیوست، یک ماه به دور از میادین خواهد ماند.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، باشگاه یوونتوس ساعتی پیش رسما تایید کرد که هوودس به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران 4 هفته به دور از میادین خواهد بود.

 

 

,یوونتوس,شالکه 04,بندیکت هوودس,[categoriy]

 

 

در همین رابطه هوودس در صفحه اینستاگرامش نوشت:« من سه هفته است که در تورین هستم و طبیعتا انتظار شروع متفاوتی را داشتم. بعد از آسیب دیدگی از ناحیه ران پای راست، من این هفته توانستم تمریناتم را آغاز کنم و امیدوار بودم که در دربی برابر تورینو در ترکیب اصلی تیمم قرار بگیرم. متاسفانه اوضاع به گونه دیگری رقم خورد و من در تمرینات روز پنجشنبه از ناحیه همان عضله ای که قبلاً دچار پارگی شده بود دوباره مصدوم شدم. به همین دلیل تا چند هفته دیگر نمی توانم بازی کنم.

من بی نهایت متاسفم و در عین حال هر کاری که لازم باشد می کنم تا اعتماد که باشگاه به من نشان داده است را پاسخ دهم. اینجا همه با آغوش باز از من استقبال کردند و من هم خوشحالم که عضوی از این تیم جاه طلب هستم. می خواهم به اندازه توانم به یوونتوس خدمت کنم تا در این فصل در تمام رقابت هایی که حضور دارد، قهرمان شود.»

.

منبع : varzesh3.com

اعلام مدت زمان دوری مدافع آلمانی یووه از میادین گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات