گزارش تمرین استقلال؛ غیبت ادامه دار جباری و رحمتی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گزارش تمرین استقلال؛ غیبت ادامه دار جباری و رحمتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گزارش تمرین استقلال؛ غیبت ادامه دار جباری و رحمتی

آکاایران: برنامه های تاکتیکی استقلال امروز هم زیر نظر مربی ایرلندی برگزار شد.

به گزارش آکاایران: طرفداری- تیم فوتبال استقلال دومین تمرین خود را بعد از استعفای علیرضا منصوریان از ساعت 17 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار کرد.

* در تمرین امروز سیدمهدی رحمتی و مجتبی جباری حضور نداشتند و ظاهرا قرار است در مورد این دو بازیکن طی امروز و فردا در باشگاه استقلال تصمیم گیری شود.

* یعقوب کریمی به دلیل آسیب دیدگی در تمرین امروز حاضر نشد و این بازیکن در کلینیک به درمان پای مصدوم خود خواهد پرداخت.

* دکتر نوروزی در محل تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت و نظاره گر تمرین بازیکنانی مثل امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، سجاد شهباززاده، و ... شد.  این بازیکنان در تمامی برنامه های گروهی امروز آبی پوشان حضور داشته و برای دیدار با سپیدرود رشت مشکلی ندارد.

* میک مکدرموت مربی ایرلندی استقلال امروز هم در کنار نصرالله عبداللهی، سیدصالح مصطفوی و اشکان نامداری آبی پوشان را تمرین داد.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال تا روز دوشنبه ادامه پیدا خواهد کرد و آبی پوشان بعد از برگزاری تمرین در همین روز برای دیدار با سپیدرود راهی رشت خواهند شد.

* تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه در ورزشگاه سردار جنگل یا عضدی شهر رشت میهمان شاگردان علی نظرمحمدی خواهند بود.

.

منبع : tarafdari.com

گزارش تمرین استقلال؛ غیبت ادامه دار جباری و رحمتی گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات