عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد
,پدیده مشهد,معین عباسیان,[categoriy]

آکاایران: عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد

آکاایران: کد خبر: 1463131/41 زمان: 16:51   1396/07/01 بازدید: 1,660

اولین تیمی می شویم که پارس جنوبی را شکست می دهد؛

عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد

وینگر چپ تیم پدیده می گوید از اینکه تیمش توانسته با پیروزی برابر تراکتورسازی جبران شکستش در جام حذفی را بکند، خوشحال است.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، معین عباسیان که در هفته های گذشته گل های خوبی برای تیمش زده بود در دیدار با تراکتور به علت مصدومیت رضا ناصحی یک خط عقب تر آمد و ماموریت دفاع را برعهده گرفت. او درباره  تغییر پستش از هافبک به دفاع به ورزش سه می گوید: پیش از بازی رضا ناصحی دچار مصدومیت از ناحیه انگشت پا شد و نمی توانست بازی کند به همین دلیل من یک خط عقب تر آمدم و جای او را پر کردم.


او در پاسخ به سوالی که آیا دوست نداشت در پست خودش بازی می کرد و مجددا به تراکتور گل می زد گفت: اینکه شما در کدام پست بازی کنید به نظرات کادرفنی و نیاز تیم برمی گردد. من دستورات آقای مهاجری را مو به مو در زمین اجرا کردم اگرچه دوست داشتم جلوتر می رفتم و گلزنی هم می کردم اما خب نشد و سایر بازیکنان تیم این وظیفه را برعهده گرفتند.


وی اضافه کرد: با پیروزی در این مسابقه گلم در جام حذفی زنده شد و خوشحالم که جبران آن شکست را در این بازی آن هم با قدرت داشتیم.


عباسیان درباره دیدار با پارس جنوبی جم تیم صدرنشین جدول هم گفت: همیشه بازی تیم های اول و دوم جدول یکی از سخت ترین و پرهیجان ترین بازی هاست. پارس تا به حال هیچ باختی نداشته و آنها در دیدارهای خانگی با نتایج پرگل حریفانشان را شکست داده اند و ما می خواهیم اولین تیمی باشیم که باعث توقف آنها می شویم.

.

منبع : varzesh3.com

عباسیان: گلم در جام حذفی زنده شد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات