پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جمعه, 31 شهریور 1396 | 10:59

پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری

پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری
,مدال طلا,شکست,پایان,[categoriy]

آکاایران: پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری

تیم هفت نفره مردان تکواندو ایران با هدایت فریبرز عسگری با ۵ طلا طلا و یک نقره به کار خود در بازی های هنرهای رزمی آسیا پایان دارد.

این دوره از مسابقات دوشنبه هفته جاری با حضور ۲۵۸ تکواندوکار از ۱۹ کشور به میزبانی ترکمنستان در عشق آباد آغاز شد که تیم هفت نفره کشورمان در بخش مردان موفق به کسب ۵ طلا و یک نقره شد.

به گزارش آکاایران: محمد سالار وحیدی آخرین نماینده ایران بود که امروز در وزن ۶۸- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، ۱۷ بر ۱۵ نتیجه را به «شوخرات سالائو» از ازبکستان واگذار کرد و حذف شد. وحیدی در اواسط این مبارزه دچار آسیب دیدگی شد.

برای تیم مردان ایران مهدی اسحاقی، مهدی جلالی، سروش احمدی، سعید رجبی و عرفان ناظمی۵ مدال طلا و هادی تیران ولی پور یک نشان نقره کسب کردند.

بعد از مسابقات کشورهای اسلامی، این دومین میدانی است که تیم ملی تکواندو ایران با هدایت فریبرز عسگری و محمدعلی بسحاق با توجه ویژه به جوانان با آتیه نتایج درخشانی کسب می کند.

آخرین نماینده تکواندو ایران در این دوره از بازیها طیبه پارسا است که در وزن ۵۷- کیلوگرم دورنخست ۲۳ بر ۶ نماینده افغانستان را شکست داده و در جدول به کارخود ادامه می دهد.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
.

منبع : 24khabar.com

پایان کار مردان تکواندو با ۶ طلا و نقره/ نتیجه درخشان با عسگری گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات