موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جمعه, 31 شهریور 1396 | 11:33

موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش

موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش
,مدال برنز,مدال طلا,مدال نقره,[categoriy]

آکاایران: موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش

اعضای تیم ملی موی تای ایران با کسب سه مدال طلا، دو نقره و سه برنز به کار خود در بازی های هنرهای رزمی آسیا پایان دادند.

رقابتهای موی تای در بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا به میزبانی ترکمنستان بعد از ۴ روز رقابت سنگین و فشرده مدعیان آسیایی به پایان رسید و ملی پوشان کشورمان موفق به کسب هشت مدال شدند.

به گزارش آکاایران: علی زرین فر اولین مرد طلایی ایران بود. وی که در رقابتهای جهانی فینال را به «چیلانک» تایلندی واگذار کرده بود، در این رقابتها او را شکست داد و به نشان طلا دست یافت کرد.

سید کیوان سلیمانی در وزن ۷۵- کیلوگرم و در مبارزه نهایی رقیب قزاقستانی خود را شکست داد و دومین طلای تیم موی تای را به نام خود ثبت کرد.

مجید هاشم بیگی نیز در مبارزه نهایی وزن ۸۱- کیلوگرم نماینده دیگری از قزاقستان را از پیش رو برداشت و سومین طلای تیم ایران را به دست آورد.

دو مدال نقره تیم کشورمان نیز در بخش بانوان بدست آمد. فاطمه یاوری در وزن ۵۱- کیلوگرم و سعیده غفاری در وزن ۶۰- کیلوگرم به ترتیب برابر رقبایی از چین و تایلند نتیجه را واگذار کرده و به نشان نقره دست یافتند.

زهرا بوربوراژدری، امیرحسین کمره ای و رضا احمد نژاد هم در این رقابتها مدال برنز کسب کردند تا تیم ایران با هشت مدال به کار خود در این بازیها پایان بدهد.

سه برنز تیم کوراش ایران

تیم ملی کوراش ایران امروز سه نماینده داشت. قنبرعلی قنبری، امید تیزتک و الیاس علی اکبری سه مدال برنز امروز را کسب کردند تا با یک مدال طلا و برنزی که در این رشته در روز گذشته توسط بهزاد واحدی و زهرا باقری کسب شده بود ورزشکاران ما در رشته کوراش تا کنون موفق به کسب یک مدال طلا و ۴ مدال برنز شده باشند. زهرا نادری و راحله اصغری هم امروز توفیقی در کسب مدال نداشته و حذف شدند.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
.

منبع : 24khabar.com

موی تای کاران هشت مدال رنگارنگ کسب کردند/سه مدال برنز برای کوراش گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات