کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند
,لیورپول,منچستر سیتی,یورگن کلوپ (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند

آکاایران: کد خبر: 1462787/31 زمان: 09:58   1396/06/31 بازدید: 2,835

کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که شروع خوب باشگاه های منچستری کار لیورپول را دشوار کرده ولی آنها ترسی از این موضوع ندارند.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کلوپ در 4 بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی نشده اند و 5 امتیاز نسبت به دو رقیب منچستری عقب هستند. حال او مدعی شد که این دو تیم، کار را برای لیورپول دشوار کرده اند و فشار زیادی به باشگاه از سوی آنها وارد شده است.

 

,لیورپول,منچستر سیتی,یورگن کلوپ (سرمربی),[categoriy]

 

 

او گفت:" همه جا انتظارات از ما یکسان است ولی در آنفیلد طبیعتا از همه جا بیشتر است. وقتی تیم های منچستری خوب کار می کنند، حتی کار ما سخت تر هم می شود ولی نمی توانم تغییری در این موضوع ایجاد کنم. کاری که می توانم انجام دهم این است که شرایط را آرام کنم و روی دیگر مسائل تلاش کنم.

 

شما واقعا فکر می کنید یک درصد دلیلی وجود دارد که من بترسم؟ اگر فکر می کنید من باید بترسم، چرا راجع به آن صحبت می کنید. فوتبال اینگونه است. ما 8 امتیاز داریم. در 4 بازی ما مشخصا تیم بهتر زمین بودیم ولی نتیجه به نفعمان رقم نخورد.  شاید به خاطر اینکه نتوانستیم نتیجه بگیریم یا اوضاع به نفعمان پیش نرفت، بگوییم «هنوز به اندازه کافی خوب فوتبال بازی نمی کنیم.» فکر می کنید تیمی در دنیا هست که دوست داشته باشد با ما بازی کند؟ قطعا من ترسی ندارم. طوری صحبت می کنید که انگار ما هیچ امتیازی کسب نکرده ایم و در قعر جدولیم."

.

منبع : varzesh3.com

کلوپ: تیم های منچستری کار لیورپول را سخت کردند گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات