برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند
,پرسپولیس تهران,برانکو ایوانکوویچ (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند

آکاایران: کد خبر: 1462742/4 زمان: 22:17   1396/06/30 بازدید: 24,463

پرسپولیس نشان داد با کیفیت است

برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از فضای ورزشگاه نقش جهان تعریف کرد و همچنین با اعلام رضایت از نمایش تیمش گفت: قصد تغییر در ترکیب سرخپوشان را ندارد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، برانکو که با وجود عصبانیت بعد از مساوی مقابل سپاهان در نشست مطبوعاتی حاضر شده بود با تعریف از فضای ورزشگاه نقش جهان تاکید کرد امروز روز نمایش زیبایی های فوتبال بود. حرف های برانکو را در نشست مطبوعاتی بخوانید: 

 


می توانستیم برنده شویم
یک بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می خواستیم پیروز شویم. ما همیشه برای برد به میدان می رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد.

 


روی هر دو گل سپاهان اشتباه داشتیم
روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین طور است دیگر. فوتبال پاسخ اشتباهات است. در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول مقابل الهلال بگیریم.
 

نمی شود اشتباه نکرد
اگر در فوتبال اشتباه نباشد نتیجه همیشه صفر - صفر می ماند. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، دو گل زدیم و موقعیت های دیگری نیز به وجود آوردیم. مقابل سپاهان که در 10 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده، مربی خوبی دارد و در کنار ما از بیشترین ملی پوش بهره می برد، عملکرد خوبی  داشتیم. ما انتظار داشتیم که بازی سختی را پیش رو داشته باشیم، اما حیف شد پیروز نشدیم.

 


ربیع خواه جانشین خوبی برای کمال است
وی در خصوص اینکه چرا کمال کامیابی نیا از ابتدا برای پرسپولیس به میدان نرفت، گفت: کمال حق بازی مقابل الهلال را ندارد و به همین دلیل از این بازیکن استفاده نکردیم. ربیع خواه هم امروز در این پست بسیار خوب بازی کرد. او تعویض شد تا برای بازی با الهلال آماده باشد.

 


کرانچار در سپاهان زمان می خواهد
سپاهان تیم خوبی را با بازیکنانی مانند ساسان انصاری، علی کریمی، عزت الله پورقاز و... بسته است. طبیعی است که این تیم به زمان نیاز دارد تا یکدست شود و بازیکنان ایده های مربی را جذب کنند.

 

کاندیدای اصلی قهرمانی هستیم
ما به سیاه جامگان امتیاز دادیم و در خانه به پیکان باختیم اما بازی امروز نشان داد که کاندیدای اصلی قهرمانی ما هستیم. الان هفته هفتم است و ۲۳ هفته دیگر مانده و امتیازات زیادی هم در پیش است. ما سخت ترین شرایط بازی  نسبت به رقبا را داریم چرا که در آسیا بازی می کنیم اما افتخار می کنیم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. حتی با وجود اینکه ترافیک زیادی در بازی ها داریم اما خوشحالیم.

 


تنها تیم بومی لیگ قهرمانان هستیم
الهلال بیشترین قهرمانی آسیا را دارد. حداقل ۶۰ قهرمانی دارند و تقریبا یک پای نهایی لیگ قهرمانان هستند. چند میلیون دلار برای یک بازیکن هزینه می کنند و پتانسیل بالایی دارند. طبیعی است که بقیه بازیکنان این تیم خطرناک هستند اما ما افتخار می کنیم که تنها تیمی در آسیا هستیم که عملا با بازیکنان بومی تا اینجا رسیده ایم.

.

منبع : varzesh3.com

برانکو: دو اشتباه کردیم دو گل زدند گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات