.

تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس) - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کد خبر: 1462743/24 زمان: 22:31   1396/06/30 بازدید: 922

تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس)

سرمربی استقلال خوزستان تمام تلاش خود را به کار بست تا بتواند زخم حاصل از دریافت شش گل در دیدار گذشته را پاک کند اما این اتفاق هرگز نیفتاد. 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، عبداله ویسی که یک بار توانسته بود به همراه استقلالی های خوزستان به قله فوتبال ایران صعود کند پس از یک فصل دوری از این تیم یک بار دیگر به اهواز بازگشت تا شاید باز هم بتواند آبی پوشان را به سطح اول فوتبال ایران برگرداند. اتفاقی که تاکنون نیفتاده تا استقلالی های خوزستان کماکان از دوران آرمانی خود به دور باشند.

 

آنها در دیدار هفته گذشته در برابر ذوب آهن نتیجه ای ناگوار به دست آوردند و با شش گل بازی را به حریف واگذار کردند و کاملا مشخص بود که ویسی و یارانش در بازی برابر سپیدرود برای پوشاندن نتیجه اسفناک هفته قبل پا به میدان می گذارند و به دنبال از بین بردن زخم آن شکست هستند اما دوندگی بازیکنان استقلال خوزستان و تلاش عبداله ویسی لب خط تاثیری نداشت تا در نهایت اتفاقی نیفتد که هواداران این تیم نتیجه هفته قبل را از یاد ببرند.  

 

نکته جالب در رابطه با هدایت بازیکنان تیم خوزستانی اینکه عبداله ویسی و بهروز مکوندی، دستیار اولش به تقسیم وظایف پرداخته بودند و هر از گاهی وظیفه ایستادن لب خط و هدایت بازیکنان را برعهده می گرفتند و به نوعی می توان گفت ویسی و مکوندی (که روزگاری به عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر حضور داشت) به طور نوبتی لب خط می ایستادند. 

 

تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس)
,استقلال خوزستان,عبدالله ویسی (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس)

 

,استقلال خوزستان,عبدالله ویسی (سرمربی),[categoriy]

 

,استقلال خوزستان,عبدالله ویسی (سرمربی),[categoriy]

 

عکس ها: سجاد ایمانیان

.

منبع : varzesh3.com

تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل (عکس) گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات