علی چینی: رزومه من از همه آقایان 10 پله بالاتر است؛ یک روز به تمرین نرفتم، هزار شایعه درست شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد علی چینی: رزومه من از همه آقایان 10 پله بالاتر است؛ یک روز به تمرین نرفتم، هزار شایعه درست شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: علی چینی: رزومه من از همه آقایان 10 پله بالاتر است؛ یک روز به تمرین نرفتم، هزار شایعه درست شد

آکاایران: علی چینی، مربی استقلال گفت از تمام کسانی که از او انتقاد می کند رزومه اش بالاتر است.

به گزارش آکاایران: طرفداری-علی چینی، مربی استقلال بعد از پایان دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن اظهار داشت:

من نمی دانم چرا باید داور اینگونه برای ما قضاوت می کرد و خودتان بروید فیلم بازی را ببنید تا متوجه همه چیز شوید.

به گزارش فارس، مربی تیم استقلال در خصوص اینکه ظاهراً مشکل این تیم فقط علی چینی است که هر روز از برکناری اش صحبت می شود، گفت:

مشکلی نیست اگر مشکل من هستم از فردا نمی روم. اما خیلی از دوستان و همکاران ما و پیشکسوتان ما بعضی مواقع صحبت هایی می کنند که اصلاً نمی خواهم جوابی به آنها بدهم و به همه آنها بی احترامی کنم.

وی افزود:

مرتب این طرف و آن طرف می گویند رزومه علی چینی چیست. رزومه من از همه آقایان ۱۰ پله بالاتر است چه در زمان بازی کردن و چه در مربیگری. ما در تیم ملی امید بودیم و آن شرایط خوب را داشتیم. چهار سال مربی امید این مملکت بوده ام و دو سال مربی نفت تهران بودم که در جمع سه تیم اول لیگ هم حضور پیدا کردیم و من نایب قهرمانی استقلال را هم در کارنامه دارم.

دستیار منصوریان در خصوص اینکه ظاهراً هیئت مدیره با حضور او مخالف است، گفت:

هیئت مدیره چنین چیزی نخواست. من یک روز مریض بودم و به تمرین نرفتم. هزار شایعه و حرف و حدیث درست شد حتماً آنقدر بزرگ هستم که اینقدر برایم شایعه می سازند هیچکس به من نگفت که به تمرین نروم.

وی در ادامه تأکید کرد:

اصلاً رزومه همه شما هزار، چرا یک تیم لیگ سوم را به شما نمی دهند. چرا یک تیم نوجوانان را هم به شما نمی دهند؟ لطفاً بروید و مشکل را جای دیگری پیدا کنید و اینقدر برای ما مشکل نسازید.

.

منبع : tarafdari.com

علی چینی: رزومه من از همه آقایان 10 پله بالاتر است؛ یک روز به تمرین نرفتم، هزار شایعه درست شد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات