خرمگاه: به همراه منصوریان با استقلال قطع همکاری می کنم؛ اگر ذوب آهن را می بردیم هوادار حمایت می کرد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خرمگاه: به همراه منصوریان با استقلال قطع همکاری می کنم؛ اگر ذوب آهن را می بردیم هوادار حمایت می کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: خرمگاه: به همراه منصوریان با استقلال قطع همکاری می کنم؛ اگر ذوب آهن را می بردیم هوادار حمایت می کرد

آکاایران: مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد با سرمربی این تیم به این نتیجه رسیده اند که از باشگاه استقلال جدا شوند و برای آبی پوشان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش آکاایران: طرفداری- محمد خرمگاه پس از تساوی یک - یک استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت:

همان طور که دیدید اگر امروز قرار بود واقعیت فوتبال اتفاق بیفتد، باید ما برنده بازی می شدیم. گل تیم ذوب آهن آن طور که ما دیدیم آفساید بود. شرایط خوبی در بازی امروز داشتیم، اما پس از دقیقه 77 که گل خوردیم هواداران انرژی منفی به تیم دادند و بعد از آن شش هفت توپ را بازیکنان مان از دست دادند.

به نقل از تسنیم، وی ادامه داد:

بعد از بازی با منصوریان به این نتیجه رسیدیم که با باشگاه قطع همکاری کنیم. من از جانب دیگر اعضای کادر صحبت نمی کنم، اما  امیدوارم هواداران استقلال روزهای خوبی را در آینده ببینند.

مربی تیم استقلال در ادامه برای این تیم آرزوی موفقیت کرد و گفت:

من تا این لحظه عضو کادر فنی استقلال بودم و می خواستم به این تیم کمک کنم تا شرایط عوض شود. از این به بعد من برای استقلال یک هوادار خیلی خوبم و به عنوان یک هوادار به ورزشگاه می آیم تا تیمم را تشویق کنم. امیدوارم روزهای قشنگی در انتظار استقلال باشد. مطمئنم این تیم شرایط خیلی خوبی خواهد داشت. امیدوارم هر اتفاقی می خواهد رخ دهد، برای استقلال خیر و خوب باشد.

 

خرمگاه در پاسخ به این پرسش که «چه شد استقلال به این روز افتاد؟ تصریح کرد:

ما شرایط مان جوری شد که مجبور شدیم چهار بازیکن را یک دفعه عوض کنیم و از آنها در پست های غیرتخصصی بهره ببریم. ما آمدیم پست هایی که در آن کمبود داشتیم را با بازیکنان غیرتخصصی پر کنیم، اما جاهای دیگر را خراب کردیم. در حد اجبار کارهایی کردیم که به ضرر تیم شد. چند بازیکن مان در هفته های نخست مصدوم شدند. الان بازیکنان یکی یکی می رسند. سجاد شهباززاده الان برگشته است و از اینجا به بعد می تواند شرایط بهتری را برای استقلال رقم بزند. امیدوارم هر اتفاقی می افتد، این بچه ها روزهای قشنگی ببینند و ما هم لذت ببریم.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «اگر با استعفای شما و علیرضا منصوریان موافقت نشود، تکلیف استقلال چه خواهد بود؟»، یادآور شد:

ما آمده بودیم به استقلال کمک کنیم، اما به این نتیجه رسیدیم که نمی توانیم. امیدوارم هر کس می آید، بتواند روزهای قشنگی برای استقلال رقم بزند.

وی با اشاره به بازیکنانی که جذب این تیم شدند و در پاسخ به این پرسش که آیا این بازیکنان به درد استقلال خوردند یا خیر؟، گفت:

بازیکنانی جذب شدند که بیشتر به ما کمک کنند.

خرمگاه پس از مواجه شدن با صحبت های یکی از خبرنگاران که به او گفت: گفته می شد حتی اگر امروز بازی را ببرید، باز هم استعفا خواهید داد، تصریح کرد:

ما اگر بازی را برده بودیم، این هوادار حمایت می کرد. ما مثل یک سرباز تا آخرین قطره خون سعی کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. الان هم کاری را می کنیم که شرایط به نفع استقلال باشد.

.

منبع : tarafdari.com

خرمگاه: به همراه منصوریان با استقلال قطع همکاری می کنم؛ اگر ذوب آهن را می بردیم هوادار حمایت می کرد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات