منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد ! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کد خبر: 1462529/41 زمان: 23:41   1396/06/29 بازدید: 18,132

تصمیمی که دیر گرفته شد؛

منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد !

با تساوی استقلال مقابل قلعه نویی، علیرضا منصوریان به پایان کار خود در استقلال رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان که در ابتدای لیگ شانزدهم جانشین پرویز مظلومی شده بود، پس از یک فصل موفق در پایان هفته هفتم لیگ هفدهم در نشست مطبوعاتی در شرایطی از سمت خود استعفا کرد که با توجه به فشار هواداران جایی برای ادامه کار او باقی نمانده بود.


منصوریان در نشست خبری سعی کرد از مشکلات خود در زمان حضور در استقلال بگوید، اما او آنقدر دیر تصمیم به استعفا گرفت که حالا صحبت های او به خاطر روزهای تلخی که برای آبی پوشان رقم خورد، دلسوزی کسی را به همراه ندارد.


حالا منصوریان که با استقبال شدید هواداران و به عنوان یک مربی آینده ساز به جمع آبی پوشان پیوسته بود، با شورش هواداران و شعارهای تند آنها به خانه بدرقه می شود؛ در حالی که تصمیمات و انتخاب های بهتر هرگز او را در این موقعیت قرار نمی داد.


منصوریان که نهمین مربی استقلال در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود، شاید بعد از مدتی استراحت کار خود را در تیمی دیگر آغاز کند و اینبار لیاقت خود را در جایی دیگر به اثبات برساند.

 

منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد !
,استقلال تهران,علیرضا منصوریان (سرمربی),[categoriy]

آکاایران: منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد !

 

عکس: از امیرحسین خیرخواه

.

منبع : varzesh3.com

منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد ! گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات