کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چهار شنبه, 29 شهریور 1396 | 21:23

کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد

کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد
,برانکو,برانکو,پرسپولیس,[categoriy]

آکاایران: کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد

سپاهان و دروازه بان های نامطمئن

کرانچار حال و روز خوبی در اصفهان ندارد. او با وجود نتایج بدی که در سپاهان گرفته اما به واسطه شناختی که از توانایی های فنی این مربی وجود دارد فعلا توانسته از اخراج فرار کند.

به گزارش آکاایران: اگر حمایت از کرانچار ادامه داشته باشد شاید او بتواند مسیر برانکو را رفته و به روزهای خوب هم در اصفهان برسد. کرانچار هم مانند برانکو در روزهای اول حضورش در پرسپولیس یک مشکل بزرگ به نام دروازه بان دارد.

برانکو در اولین فصل حضورش در پرسپولیس به واسطه اشتباهات سوشا و عملکرد بد این دروازه بان نتایج زیادی را از دست داد. اگرچه او در نهایت توانست به نایب قهرمانی لیگ دست پیدا کند اما اگر خوش شانس نبود به خاطر اشتباهات دروازه بان با همکاری مدافعانش می توانست خیلی زود از پرسپولیس رفتنی شود.

سوشا در حالی فصل پانزدهم را درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت که برانکو در یکی، دو هفته پایانی فصل گذشته عملکرد این دروازه بان را دیده بود و در فصل نقل و انتقالات هم فرصت داشت دروازه بان جذب کند. برانکو اما به تمام گزینه هایی که مطرح شدند از جمله حامد لک، پاشنکو و طهماسبی اعلام کرد که به عنوان دروازه بان دوم می توانند به پرسپولیس بیایند و آنها را از این تیم فراری داد. کرانچار هم حالا در اصفهان شرایط مشابهی دارد. او که فصل گذشته با لی اولیویرا کار کرده و شرایط فنی او را دیده بود در فصل نقل وانتقالات هیچ دروازه بانی را جذب نکرد تا بخش زیادی از بحران این روزهایش را مدیون دروازه بان هایش باشد.

مصدومیت اولیویرا باعث شد تا کرانچار لیگ را با صدقیانی درون دروازه آغاز کند. دروازه بانی که در دو بازی اول، ۵ گل دریافت کرد. در بازی مقابل پارس جنوبی هم با یک خطای منجر به پنالتی و اخراج حسابی کرانچار را ناامید کرد. امید کرانچار به بازگشت اولیویرا و بازگشت آرامش به درون دروازه بود. اتفاقی که رقم نخورد.

اولیویرا آمد اما آرامشی همراه خود نیاورد. سپاهان با این دروازه بان توانست اولین برد را در دربی کسب کند اما همه چیز موقتی بود. اولیویرا دو کلین شیت مقابل ذوب آهن و سپیدرود رشت را با دو اشتباه عجیب و غریب مقابل فولاد خوزستان جبران کرد تا کرانچار بداند که تا اطلاع ثانوی از آرامش درون دروازه خبری نیست. این اشتباهات، به جام حذفی هم رسید تا کرانچار، شانسی برای کسب این جام هم نداشته باشد.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
.

منبع : 24khabar.com

کابوس مشترک برانکو و کرانچار: تیم خوب، دروازه بان بد گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات