پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه
,بایرن مونیخ,شالکه 04,[categoriy]

آکاایران: پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه

آکاایران: کد خبر: 1462276/30 زمان: 00:50   1396/06/29 بازدید: 97

پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه

بایرن مونیخ با پیروزی 3-0 در خانه شالکه، به طور موقت به صدر جدول بوندس لیگا صعود کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلو آنچلوتی که در دیدارهای اخیر نمایش های چندانی درخشانی نداشتند، در دیدار امشب مقابل شالکه عملکرد رضایت بخش تری داشتند و توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.

 

بازی با برتری بایرن آغاز شد و در دقیقه 8، سباستین رودی می توانست با یک شوت تماشایی، دروازه شالکه را باز کند اما واکنش خوب فارمن، باعث شد تا دروازه میزبان بسته بماند.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان شالکه هم تا اندازه ای پیش کشیدند و حتی در دقیقه 22 به گل هم رسیدند اما این گل به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

 

در مقابل این در دقیقه 25، بایرن صاحب یک ضربه پنالتی شد. برخورد توپ به دست نالدو باعث شد تا داور بعد از ویدئو چک، یک ضربه پنالتی به سود بایرن اعلام کند. لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه کار را تمام کرد.

 

شالکه هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 29، گل دوم را دریافت کرد. روی حرکت تیمی حساب شده، پاس کورنتین تولیسیو در موقعیتی بسیار خوب به خامس رودریگس رسید و او هم با یک ضربه بی نقص، دروازه بان شالکه را فریب داد و گل دوم را به نام خود ثبت کرد.

 

,بایرن مونیخ,شالکه 04,[categoriy]

 

بعد از این گل، باز هم این بایرنی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های بهتری نسبت به حریف ایجاد کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم بایرن بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که توماس مولر در همان دقایق ابتدایی، روی ارسال خامس، گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در ادامه شالکه ابتکار عمل را در دست گرفت و دو موقعیت پیاپی روی دروازه بایرن ایجاد کرد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

 

در دقیقه 66، شالکه صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما اولریش، دروازه بان بایرن، با واکنشی به موقع، ضربه بورگ استالر را دفع کرد.

 

ادامه دارد...

 

 

 

.

منبع : varzesh3.com

پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات