درخشان: از کریمی دلخور نیستم؛ دنبال حق و حقوقم از نفت طلاییه هستم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درخشان: از کریمی دلخور نیستم؛ دنبال حق و حقوقم از نفت طلاییه هستم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: درخشان: از کریمی دلخور نیستم؛ دنبال حق و حقوقم از نفت طلاییه هستم

آکاایران: پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی سابق تیم نفت پس از حرف هایی که کریمی در مورد او زد، اعلام کرد از علی کریمی دلخوری ندارد.

به گزارش آکاایران: طرفداری-حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس در حاشیه مراسم جشن تولد علی پروین در جمع خبرنگاران گفت:

این افرادی که اینجا جمع شده اند نسلی بودند که با علی پروین کار کرده اند. او مربی آنها بوده و اکنون همه آنها دور هم جمع شده اند تا یادی از خاطرات خوب پرسپولیس در دهه 60 بکنند، زمانی که پرسپولیس بی پول بود اما این افراد برایش افتخار آفریدند، آنها جوانی شان را برای پرسپولیس گذاشتند و اکنون جمع شدند تا خاطرات خود را مرور کنند و چه سرمایه ای در اختیار پرسپولیس قرار دادند من خوشحالم که در این جمع هستم.

به گزارش فارس، وی درمورد اینکه این پیشکسوتان معمولا اختلاف دارند، گفت:

اختلاف نیست، اختلاف سلیقه است آنها 15-10 سال کنار هم بازی کرده اند چه اختلافی ممکن است دارا باشند، مگر چیزی به کسی داده اند یا چیزی از کسی گرفته اند، حرمت ها باید حفظ شود مخصوصا حرمت بزرگترها، در آن صورت عزت و احترام در فوتبال بیشتر می شود.

درخشان درمورد اینکه شب گذشته در برنامه 90 دنبال چه کسی می گشتند که چه کسی در استقلال دروغ گفته، گفت:

این مسائل بد است، نباید اسرار خانواده را فاش کرد، این مسائل درون خانوادگی به بیرون خانواده ربطی ندارد. در هر خانواده ممکن است مشکل و اختلافی وجود داشته باشد نباید آنها را در برنامه تلویزیونی مطرح کرد زیرا حرمت اهالی فوتبال از بین می رود. همه اشتباه می کنند اما نباید این اشتباه ها را تابلو کنند و مسائل داخلی را به بیرون درز بدهند. حرمت اهالی فوتبال باید حفظ شود، کوچکترها باید به بزرگترها احترام بگذارند شاید برخی از آنها فکر می کنند هیچ وقت بزرگ نمی شوند و شرایط اینگونه می ماند. اگر احترام باشد مشکلات فوتبال حل می شود.

سرمربی سابق تیم نفت درمورد اختلافش با علی کریمی و بگومگو با او گفت:

من از علی کریمی توقع دارم، زیرا از او از نظر سنی بزرگتر هستم اگر هم در تیم اشتباهی داشتم او به بزرگی خودش اشتباهات را مرتفع کند، من هیچ وقت از کریمی ایرادی نگرفته ام بلکه سلیقه مربیگری هر مربی با دیگری فرق می کند. ممکن است برخی بازیکنان را به خاطر اینکه در تاکتیک تیمی ام قرار نگرفته اند کنار گذاشته ام اما نگفتم آنها بازیکنان بدی هستند، امیدوارم کریمی موفق شود، من از علی کریمی دلخور نیستم، من از او بزرگترم و اگر هم چیزی گفته آن را به حساب جوانی و کم تجربگی اش می گذارم.

درخشان درمورد اینکه وضعیت مطالباتش با باشگاه نفت به کجا رسید و آیا با آنها توافق می کند یا خیر گفت:

اگر تا پایان هفته بحث مطالبات من پرداخت نشود آن را از طریق قانونی پیگیری خواهم کرد. من به مسئولان باشگاه نفت هم گفتم که حاضرم توافق کنم اما تمایلی برای حل مشکل ندیده ام و آنها جلو نمی آیند. باید از حق و حقوق خودم دفاع کنم، اگر من تیم نفت را در آن شرایط تحویل نمی گرفتم که در حالا انحلال بود چه اتفاقی می افتاد. 13-12 میلیارد تومان پول از بین می رفت، من تیم نفت را حفظ کردم و امتیازاتی هم برای این تیم در 5 هفته گرفتم، اکنون هم دنبال حق و حقوقم هستم، نمی توانم به خاطر اینکه 5 هفته کار کرده ام را نادیده بگیرم و چشمم را روی آن ببندم، من دنبال توافق هستم اما اگر توافقی انجام نشود از راه قانونی آن را  دنبال می کنم.

.

منبع : tarafdari.com

درخشان: از کریمی دلخور نیستم؛ دنبال حق و حقوقم از نفت طلاییه هستم گردآوری توسط بخش اخبار ورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات